X-RAY Marketing Awards: голосування відновлено

Оргкомітет оголошує про початок онлайн-голосування за номінантів в конкурсі X-Ray Marketing Awards.

Акумулюючі всі свої можливості, MMR дає можливість оцінити маркетингові проєкти не лише експертному журі, але і нашій читацькій спільноті. Такий підхід 360° дозволяє назвати кращими ті ініціативи, які відповідають не лише професійним критеріям, мають результати, що відображені у показниках, але й знайшли відгук у цільової аудиторії.

Голосування триватиме до 20 вересня 2022 року.

В одній номінації можна віддати свій голос лише за один проєкт, натиснувши кнопку ПРОГОЛОСУВАТИ.

Зверніть увагу, що ваш голос може бути враховано не відразу, оскільки відбувається попередня модерація. Оргкомітет має право не зарахувати голос у разі виникнення підозри у маніпуляціях та накручуванні голосів.

Загальна оцінка проєкту буде визначена за сумою двох балів:

— загальний бал від експертного журі (сума трьох балів)
— бал, отриманий під час онлайн-голосування (до 200 голосів — 1 бал, 200-500 голосів — 2 бали, понад 500 голосів — 3 бали)

Переможців буде оголошено 30 вересня 2022 року.

OFFLINE-кампанія року
DIGITAL-кампанія року
Кампанія за участі блогера/інфлюенсера
Спонсорський проєкт року
Інтеграція бренда в медіа
Проєкт у галузі соціального маркетингу
Дизайн року
BTL-активація
SMM-кампанія року
Найкращий маркетинг-директор

OFFLINE-кампанія року

Результат голосування: OFFLINE-кампанія року

 • Телеканал 1+1: Серіал «Моя улюблена Страшко»

  Offline-кампанія серіалу «Моя улюблена Страшко» від 1+1 охопила максимальну цільову аудиторію з високою кількістю контактів. Мета – успішно запустити один з найдовших серіалів 1+1 в умовах жорсткої конкуренції і привернути увагу аудиторії до соціальних тем, які підіймаються у серіалі.

  Кількість голосів
  264

 • Телеканал 1+1, шоу «Твій день» : Благодійна справа «Твоя мрія»

  У жовтні 2021 до нового сезону «Твій день» команда 1+1 та ведучі шоу запустили благодійну справу «Твоя мрія». Телеглядачі зцілювали серця мам і малюків, отримали шанс виграти маленьку червону машинку. На обладнання відділення акушерської кардіології Інституту Амосова зібрано рекордні 3,8 млн грн.

  Кількість голосів
  385

 • Епіцентр: Жива дівчина на борді та балакуче крісло

  А ви бачили, чи може чули, про балакуче крісло та борд з живою красунею в Києві? В такий спосіб компанія «Епіцентр К» запросила киян та гостей столиці на відкриття оновлених галерей Деко та Центру Меблів. Крісло порозмовляло з перехожими, а дівчина на висоті 6 метрів пила ранкову каву!

  Кількість голосів
  30

 • Нова пошта: Світ Нової пошти

  Мультиплікаційна історія за 59 секунд розповідала про історію, розвиток та майбутнє компанії. Рекламна кампанія на ТВ-каналах, в кінотеатрах, яскраві фотозони й сувеніри викликали радість у людей. Нам вдалось стати цікавими для аудиторії і розповісти “як було та як стало”

  Кількість голосів
  137

 • ТОВ «АТБ-Маркет»: ATB Arena 2

  В період з 6 вересня по 30 жовтня 2021 року «АТБ-Маркет» спільно з агентством Art Nation Loyalty запустили акцію лояльності ATB Arena 2 з доповненою реальністю. За результатами акції база фанатів досягла 1 млн користувачів, а застосунок ATB Arena зайняв лідируючі позиції в Google Play та App Store.

  Кількість голосів
  42

 • Альфа-Банк Україна: Відкриття креативного простору AHUB Kyiv

  AHUB Kyiv: як вийти на перегрітий ринок коворкінгів з креативним простором від банку, щоб сотні клієнтів вважали за краще працювати/вчитися/творити саме там, інфлюенсери захотіли зачекінитися всередині, а в одну з кімнат було майже неможливо потрапити через величезний попит.

  Кількість голосів
  28

 • Альфа-Банк Україна: «ТИ — МОЖЕШ!»

  «ТИ — МОЖЕШ!»: як підвищити в Україні індекс щастя та спродюсувати тисячі щирих усмішок розміром із місто. Коли ти — банк, але думаєш не по-банківському і замість передбачуваних рекламних кампаній підтримуєш людину і надихаєш мріяти про більше у простих підказках.

  Кількість голосів
  66

 • COMFY: Рекламна кампанія «Лінива дупця»

  Головна подія осені у COMFY — ми подвоїли кількість магазинів у Києві, зокрема відкрили 6 магазинів нового формату «COMFY-Точка». Честь розказати про ці важливі зміни випала Лінивій дупці. Раніше вона лінувалася далеко їздити за покупками, а зараз радіє, бо COMFY тепер на кожному кроці.

  Кількість голосів
  85

Всього, хто проголосував: 1 048

Loading ... Loading ...

DIGITAL-кампанія року

Результат голосування: DIGITAL-кампанія року

 • «Сільпо»: Авіадоставка «Сільпо»

  Ми створили такий інфопривід до 1 квітня, що всі повірили. На справжніх літаках з досвідченими Смаковершниками-пілотами «Сільпо» тестував надшвидку авіадоставку у невеликі населені пункти. Охоплення діджитал кампанії — 830 тис.чоловік. 39 ЗМІ повірили в запуск, а 70 гостей зробили замовлення.

  Кількість голосів
  49

 • WePlay Holding: WePlay AniMajor

  WePlay Holding поєднав маркетинг, Digital PR і SEO-підхід із підтримкою SMM у реалізації турніру з дисципліни Dota 2 WePlay AniMajor. Шоу навколо турніру відбувалось на стику двох світів – популярної кіберспортивної гри Dota 2 та аніме. Турнір залучив сотні тисяч фанів з усього світу.

  Кількість голосів
  391

 • Телеканал ТЕТ (група 1+1 media) : Спецпроєкт #ЯЖЕБАТЬ

  Спецпроєкт #ЯЖЕБАТЬ — Digital-кампанія з промотування комедійного серіалу ТЕТ, мета якої — боротьба зі стереотипами щодо ролі тата в сім’ї. Зіркові татусі країни поділилися власними історіями з виховання дітей на спеціальній платформі, а в соцмережах підписники публікували унікальні розповіді.

  Кількість голосів
  56

 • Promodo: Зростання товарообігу в онлайні за рахунок зміни підходу до медіапланування

  У 2021 команда Eldorado поставила перед нами амбітну мету — збільшити онлайн-товарообіг на 30%, зберігши частку витрат в рекламному бюджеті. І нам вдалося знайти рішення на стику внутрішніх процесів бренду і ефективності рекламних інструментів. Результат: товарообіг бренду в онлайні зріс на 40%.

  Кількість голосів
  189

 • INTERTOP Ukraine: INTERTOP Shopping Fest

  Спільно з WhyNot? Enot компанія створила комплексний діджитал проєкт, який включає у себе роботу з інфлюенсерами, реалізацію креативної розсилки, публікації у соцмережах, ефіри наживо і створення чат-бота із квестом. Сумарне охоплення проєкту — 4 000 000 унікальних користувачів.

  Кількість голосів
  443

 • Проекція: Янтос

  Наша історія про те, як лише за 1 рік майже з нуля захопити близько 10% ринку секційної огорожі, реалізувавши продукції на 34 247 000 гривень (майже в 7 раз більше, ніж за мінулий рік)!

  Кількість голосів
  18

 • Нова пошта: «Ми могли б...»

  Мета кампанії — підтримка репутації Нової пошти як чесного прозорого бізнесу — справного платника податків. На прикладі простих порівнянь ми розказали про позитивні зміни, які відбуваються завдяки Новій пошті та її рекордним податковим відрахуванням. Кампанія зібрала 117 млн охоплень.

  Кількість голосів
  108

 • Фокстрот: Як сторітелінг впливає на показники, або чому почорніла Фоксі

  Здивувати покупців на Black Friday досить складно, адже кожен знає, що попереду чекає велика кількість акційних пропозицій. Бренд-героїня компанії Фокстрот, лисичка Фоксі, не побоялася конкуренції, адже вийшла на полювання в образі перевертня. І не дарма: результат значно перевершив очікування.

  Кількість голосів
  55

 • Укрпошта: Новорічна доставка емоцій

  Ми називаємо її просто: головна пошта країни. Під Новий рік Укрпошта не лише бере на себе доставку емоцій, а й перетворюється у Новорічну поштову резиденцію.

  Кількість голосів
  38

 • Luxoft: Be Like Us

  Успіх Luxoft — це 4000 спеціалістів, об’єднаних не лише загальними цінностями, а й культурним різноманіттям та спільною мотивацією. У digital-проекті «Be Like Us» від Luxoft ми розповіли про наших колег, їх досвід, кар’єрні шляхи та життя поза роботою.

  Кількість голосів
  264

 • ФАРМАК: Віртуальна екскурсія

  Фармак запустив віртуальну екскурсію та показав всі етапи виготовлення якісних ліків: від отримання сировини до моменту, коли готова продукція опиняється на складі. Проєкт отримав відгук у безлічі блогерів та понад 30 медіа. А саму екскурсію протягом двох місяців подивилося більше 40 тис українців.

  Кількість голосів
  45

 • Digital-агентство Netpeak: Кампанія мобільного застосунку Prom.ua у Facebook

  Як зростати бренду, який вже є лідером у категорії? Завдяки правильній атрибуції агентство Netpeak покращили результати кампаній у Facebook для мобільного застосунку Prom.ua. Отримали зростання кількості завантажень на 52%, при цьому зменшивши вартість завантаження та CPA для retention-кампаній.

  Кількість голосів
  253

Всього, хто проголосував: 1 909

Loading ... Loading ...

Кампанія за участі блогера/інфлюенсера

Результат голосування: Кампанія за участі блогера/інфлюенсера

 • AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine: Соціальний проєкт «Скажи ні!»

  Спільний проєкт компаній AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine. Задача проєкту - попередити безвідповідальний продаж та споживання алкоголю неповнолітніми. Задля популяризації цінності родинного спілкування та довірливих стосунків з дитиною, ми звернулись до Анатолія Анатоліча та лідерів думок.

  Кількість голосів
  56

 • INTERTOP Ukraine: Колаборація Marc O'Polo x TVORCHI

  Гурт TVORCHI став героєм кампейну Marc O`Polo, представленого в Україні компанією INTERTOP Ukraine. Обрані герої репрезентують цінності бренду – простоту, сучасність та бажання самовиражатися. Через інфлюенсерів бренд вийшов на молодшу аудиторію та реалізував глобальну кампанію в Україні.

  Кількість голосів
  490

 • ТОВ "РУШ" (EVA та EVA.UA): Комунікація власної торгової марки GlamBee з Анною Трінчер

  2021 року EVA представила нову комунікацію ВТМ GlamBee. Її обличчям стала співачка та актриса Анна Трінчер. Кампанія сприяла значному підвищенню продажів продукції GlamBee (+34,1% порівняно з 2020). За підсумками 2021 року GlamBee вийшла з 5 на 2 місце в структурі категорії декоративної косметики.

  Кількість голосів
  453

 • Епіцентр: Здійснюємо дитячі мрії разом

  Епіцентр випустив колекцію благодійних NFT на маркетплейсі Binance NFT. Мета - реалізуючи благодійні токени, допомогти дітям з особливими потребами та дітям із дитячих будинків. Головними зірками цієї благодійної акції стали співачка Світлана Тарабарова, а також молодий співак Ivan NAVI.

  Кількість голосів
  20

 • MOKO: METRO UA — як здивувати блогера

  Що спільного в салату й новосілля? Салати часто готують на новосілля. А ще це два інфоприводи від блогерів, про які дізналися METRO UA та MOKO. І швидко підготували тематичні подарунки від METRO: НовосілляBOX для Свята Бойка й Люби Обущак, а також УлюбленийСалатBOX для Аліни Френдій.

  Кількість голосів
  223

 • INTERTOP Ukraine: Ролики-примірки для INTERTOP

  Інтеграція з інфлюенсерами відбулася у рамках кампанії «І надивитись, і нарядитись». Блогери зняли серію роликів-примірок, у яких показали — за новими луками можна навіть не виходити з дому. INTERTOP спільно з WhyNot? Enot розвинули знання про INTERTOP як фешн-гравця та досягли показника ER — 10,3%.

  Кількість голосів
  10

 • Нова Пошта: Наче працює! (або «Вродє работаєт!»)

  Блогер рЖека (@ne.po.adresy) замовляє Новою поштою різні товари та «перевіряє їх» просто у відділеннях на очах здивованих клієнтів. Смішні сюжети з реакцією публіки викликали справжній ажіотаж у соцмережах. В середньому відео набирають від 50 тис до 2 млн переглядів в Instagram та TikTok.

  Кількість голосів
  194

 • «Сільпо»: «Сільпо» Солов'їною

  Допомогли Перевершникам «Сільпо» вільно защебетати українською. А потім запустили «Сільпо» Солов’їною для всіх гостей. Разом із блогером Андрієм Шимановським створили 30 відеоуроків української мови та охопили понад 1 млн контактів.

  Кількість голосів
  43

 • Медіасервіс MEGOGO: Fashion-шоу «Рито, що вдягти?»

  Шоу «Рито, що вдягти?» — перше власне fashion-шоу MEGOGO, мета якого зробити споживання свідомим та екологічним, навчити правильно формувати базовий гардероб та віднайти власний стиль. Ведучою шоу стала інфлуенсерка та персональна стилістка Маргарита Мурадова.

  Кількість голосів
  44

 • COMFY: Річна кампанія COMFY з лідерами думок

  У 2021 році команда Creative & Brand content COMFY спробувала новий формат роботи: річний ексклюзив з амбасадорами й ще більш активну співпрацю з топовими блогерами. Результат: 12 амбасадорів та 38 блогерів, 51 млн охоплення, +15% до спонтанного знання бренду, 10% встановлень додатку — від блогерів.

  Кількість голосів
  36

 • Альфа-Банк Україна: MONATIK

  MONATIK: як провести не перший у світі онлайн-концерт так, щоб він потрапив у книгу рекордів Гіннесса та вписав в історію назву українського цифрового банку.

  Кількість голосів
  14

 • Signify: Philips Hue

  Проєкт Philips Hue від Signify познайомив аудиторію з розумним світлом. В реалізації взяла участь агенція Lemonads. За допомогою інфлюенс-маркетингу ми розповіли про створення особливої атмосфери вдома,покращення якості життя власників розумного світла та підвищили впізнаваність бренду серед аудиторії.

  Кількість голосів
  10

 • ЦУМ Київ: ЦУМ Київ х Сара Джессіка Паркер

  Акторка серіалу «Секс у великому місті» та дизайнерка бренду SJP Сара Джессіка Паркер вийшла у прямий ефір в Instagram ЦУМ Київ. Ефір зібрав понад 42000 переглядів, вийшло 40 органічних матеріалів у ЗМІ та 3 сюжети на TV. Після ефіру продажі колекції зросли в 5 разів.

  Кількість голосів
  19

 • AIR Brands: AIR Brands & Barnängen

  Продати в 4 рази більше косметики за допомогою лише 3 лідерів думок? Легко! Продумана механіка інтеграції, влучно підібрані інфлюенсерки в Instagram та акційні промокоди. Рецепт успіху від агенції AIR Brands і бренду Barnängen. Охоплення 2 млн. Голосуй за performance у інфлюенсер-маркетингу!

  Кількість голосів
  72

 • Київський БКК: Рекорд на одночасну дегустацію 30 тисяч шматків київського торту

  Наймасовіша презентація-дегустація торта в Україні за участі відомого Шефа Ектора Хіменес-Браво. 30 тисяч шматків торту було продегустовано в день рекорду, 24.08, з нагоди 30-ти річчя незалежності України на різних локаціях України за участю зіркового ведучого та відомого Шефа Ектора Хіменес-Браво.

  Кількість голосів
  62

 • UNIT.City: UNIT.City створює умови

  Кампанія створена за участі 11 відомих підприємців, що є визнаними лідерами думок в екосистемі інновацій та креативній індустрії країни. Згідно з концепцією, головні герої виголошують маніфести своїх компаній, а UNIT.City являє собою місце, де створюються найкращі умови для їхньої діяльності.

  Кількість голосів
  3

 • UNIT.City: Startup Kyiv

  UNIT.City разом з телеведучим та відомим YouTube-блогером — Андрієм Бєдняковим створили півторагодинний фільм про українські стартапи, інновації та ІТ-екосистему в Україні. Фільм розповідає про українські проєкти та цінність спеціалістів не лише в рамках країни, а й на глобальному ринку.

  Кількість голосів
  15

Всього, хто проголосував: 1 764

Loading ... Loading ...

Результат голосування: Спонсорський проєкт року

 • «Автострада» : Рекорд України і світу. Перетягування літака "Мрія"

  За підтримки компанії «Автострада» було встановлено рекорд України і світу. 8 богатирів перетягли найбільший у світі літак АН-225 «Мрія» на 4 м 30 см за 1 хв і 13 секунд. Історичний момент: 330 тонн проти сили людських м’язів. Рекорд було приурочено до святкування 30-річчя Незалежності України.

  Кількість голосів
  68

 • Carlsberg Ukraine: Лев Матчу

  «Лев Матчу» — оригінальна нагорода, яка об’єднала між собою бренд, вболівальників і гравців національної збірної, адже тема єднання — невід’ємна частина складової «Львівське». І проєкт дійсно не залишив нікого байдужим — «Лев Матчу» отримав понад 1,5 млн взаємодій і завірусився в соцмережах.

  Кількість голосів
  268

 • Cosmolot: Портал до мільйонів

  Портал до мільйонів - мультиканальний інтеграційний проєкт спонсорства всесвітньо популярного ТВ-шоу «Хто хоче стати мільйонером». Ідея побудована на основі порталу, як метафори до мільйонів: мільйонів розваг, якщо кажемо про Cosmolot і грошових мільйонів, що мав шанс виграти кожен учасник ТВ-шоу.

  Кількість голосів
  36

 • INTERTOP Ukraine: Vans Double Triple Summer Fest

  Double Triple Summer Fest – змагання зі скейтбордингу і BMX, яке організовують Don’t Take Fake і RadioDay. Vans Х INTERTOP інтергувалися у подію як одні з головних спонсорів: зробили брендовані офлайн-зони, продакт-плейсмент в трансляціях, відправку прес-паків, і запустили контент в соцмережах.

  Кількість голосів
  285

 • Нова пошта: «Місія пакування» на 1+1

  Серія відеосюжетів у рамках ранкового шоу «Сніданок з 1+1». Легко та цікаво навчити людей пакувати посилки самостійно правильно. У гумористичній формі та з іронією показуємо, як пакувати складні речі, щоб вони доїхали цілими та неушкодженими. Понад 1730 000 переглядів на ТВ та у соцмережах.

  Кількість голосів
  196

 • «Сільпо»: Проєкт « МАСКА»

  Маски знято, підказки розгадано! Перша супермасштабна колаборація «Сільпо» та каналу «Україна» у праймовому шоу №1 «МАСКА» — це 20 млн акційних чеків, 200 тис. встановлень додатка «Сільпо», 27 млн охоплення на ТБ і в digital! Чекаємо на нову колаборацію «Сільпо» та каналу «Україна»!

  Кількість голосів
  26

 • Альфа-Банк Україна: Пам'ятник гривні

  Пам'ятник гривні: як іронічно нагадати про історію у той час, коли все менше людей використовує фізичні гроші, і залишити у цій історії свій арт-слід, який може побачити кожен.

  Кількість голосів
  11

 • Агенція інтегрованих рішень Brandly by FILM.UA: Колаборація ТМ «Сан Саныч» та кінофраншизи «Скажене Весілля»

  Українська кінофраншиза «Скажене Весілля» стала креативною платформою для комплексної маркетингової кампанії ТМ «Сан Саныч», що збільшило лояльність до бренда до рекордних 76%, а спонтанне знання — на 15%. Як результат, майже вдвічі більше українців називали бренд своєю основною маркою у 2021.

  Кількість голосів
  124

 • Eldorado.ua: Інтеграція Eldorado.ua у Чемпіонат України з кіберспорту

  Eldorado.ua став генеральним спонсором Чемпіонату України з кіберспорту. Бренд запустив довгострокову комунікацію з аудиторією кіберспорту, використовуючи персонажі з CS:GO і Dota 2 та спеціальні пропозиції. Компанія наростила охоплення серед фанатів кіберспорту та закріпилась у ніші.

  Кількість голосів
  28

 • МК «Галичина»: Сучасний різдвяний стіл: колаборація МК «Галичина» та проєкту «Незаймана»

  Гастрономічний проєкт, у межах якого переосмислили страви до сучасного різдвяного столу. У своїх пошуках бренд-шеф рецептів надихався книжкою «Перша українська загальнопрактична кухня» Ольги Франко. Це новий погляд на сучасну українську кухню та страви, які, можливо, з часом також стануть традицією.

  Кількість голосів
  43

 • ТОВ «Баядера Логістик»: Розвиток українського вина. Спонсорський проєкт KOBLEVO&ХОЛОСТЯЧКА-2

  Бренд KOBLEVO створив гармонійну інтеграцію у топове Шоу «Холостячка-2». Топ-проект під келих вина Koblevo. Розвиток галузі українського виноробства на тлі стрімкого падіння. Маркетингова ідея — бренд-команда BAYADERA GROUP, продакшн — СТБ. STARLIGHT MEDIA

  Кількість голосів
  32

Всього, хто проголосував: 1 117

Loading ... Loading ...

Інтеграція бренда в медіа

Результат голосування: Інтеграція бренда в медіа

 • Платформа онлайн-телебачення Київстар ТБ: Cпецпроєкт «Про кіно без меж»

  «Про кіно без меж» — спецпроєкт від Киїстар ТБ до річниці Незалежності України, мета якого – через персоналії видатних акторів, режисерів і працівників галузі продемонструвати, яким глибоким і багатогранним є вітчизняний кінематограф і довести, як багато в цій сфері залежить від глядачів.

  Кількість голосів
  60

 • Нова Пошта: Танцюючий поштомат на «Танцях з зірками» на 1+1

  Танцюючий поштомат у восьмому сезоні проєкту «Танці з зірками» на 1+1 став справжнім другом учасників та привертав увагу глядачів. Завдяки такому спонсорському прояву нам вдалось органічно та легко побудувати знання про поштомат серед цільової аудиторії.

  Кількість голосів
  232

 • SOVA jewelry house: Інтеграція ювелірного бренда SOVA в реаліті шоу «Холостяк» на телеканалі СТБ

  Як підняти продажі окремих категорій на 164%, ставши головною обручкою України в реаліті «Холостяк»? SOVA — перший український ювелірний бренд, який комплексно підійшов до інтеграції бренда в романтичне реаліті шоу та став частиною романтичної історії учасників.

  Кількість голосів
  181

 • COMFY: Партнерство подкаста «Простими словами»

  COMFY став партнером подкаста «Простими словами» від команди «The Village Україна». Це перша подібна колаба топового подкасту та бренда в Україні. Проєкт реалізований у рамках кампанії «Лінива дупця», яка у фановій формі розповіла киянам про відкриття нових магазинів та COMFY-Точок у столиці.

  Кількість голосів
  173

 • Сайт про фінанси та інвестиції «Мінфін»: Як українські підприємці розвивають власний бізнес в інтернеті

  Спільно з OLX «Мінфін» розповів реальні історії українських підприємців, які в умовах пандемії не здалися, а шляхом спроб та помилок розвивали онлайн-бізнес, досягаючи успіху навіть у найбільш офлайнових нішах. Від іграшок та кави до живого лісу — тепер вони знають, як продавати онлайн що завгодно!

  Кількість голосів
  232

 • Finance.ua: Комікс – інструкція: як обрати онлайн-кредит

  Education-комікс Finance.ua та Є-Гроші звертає увагу потенційних позичальників на типові життєві ситуації, брак розуміння яких може закінчитися ще тою халепою. Пролонгація, штрафи, «безкоштовні» кредити — ми пояснили все, щоб допомогти обрати дійсно зручний сервіс онлайн-кредитування.

  Кількість голосів
  17

 • Холдинг UFuture: Інтелектуальне партнерство холдингу UFuture та альманаху Huxley

  Інтелектуальне партнерство холдингу UFuture з альманахом Huxley. Василь Хмельницький, засновник UFuture та амбасадор ГД ООН, у ролі редактора висвітлив теми: «Кліматична катастрофа» та «Як культура та мистецтво впливають на економіку країн». Героями його інтерв’ю стали 7 експертів з усього світу.

  Кількість голосів
  25

 • Альфа-Банк Україна: Медіа всередині цифрового банку — Now

  Now: як створити медіа всередині цифрового банку, щоб конкурувати з соцмережами та сторонніми ЗМІ, збирати мільйон переглядів на рік — і стати джерелом інформації, яка подобається і якій довіряють.

  Кількість голосів
  9

 • МК «Галичина»: «Карпатський Тіндер»

  Спецпроєкт, де можна знайти свій ідеальний «метч» для відпочинку у горах. Карпати надихають людей незалежно від статі, віку чи професії. Карпатський Тіндер допомагає підібрати ідеальне місце для «побачення» з різними місцями у Карпатах, дізнатись більше про цю локацію, прокласти шлях на мапі.

  Кількість голосів
  38

 • МК «Галичина»: «Карпатський календар»

  «Карпатський календар» — простір для справжніх тревел-фантазій. Проєкт містить корисні поради та цікаві факти про мандрівки, пошук балансу та енергії на кожен місяць. До прикладу, травень може стати місяцем solo-подорожей, а жовтень — для карпатського спа, тобто купання у чанах.

  Кількість голосів
  12

 • МК «Галичина»: Спецрепортаж «Гастротур Карпатами»

  Сюжет «Гастротуру Карпатами» розгортається навколо пошуку автентичних страв — баношу, бринзи та карпатського йогурту. Під час перегляду репортажу глядачі можуть дізнатися не лише про гастрономічну культуру гірських жителів, але й познайомитися з їхнім побутом та традиціями.

  Кількість голосів
  7

 • Eldorado.ua: Інтеграція бренда Eldorado.ua в талант-шоу «Україна має талант»

  Інтеграція бренду Eldorado.ua у талант-шоу «Україна має талант» на телеканалі СТБ. Мета — підтримка позиціонування «Eldorado.ua — заради сімей». Eldorado.ua не тільки ефектно інтегрувався в кадр, а й став справжньою зоною комфорту та підтримки учасників. Інтеграція дала високі медійні показники.

  Кількість голосів
  18

 • hromasdske: Advanced чи повний нуль: наскільки добре українські президенти володіють англійською

  Кейс за 19 тисяч гривень з нульовим промобюджетом, про який написали 23 українських медіа. Нещодавно команда hromadske почала робити нативку брендам, які відгукнулись на наші цінності — нам важливо, аби партнер був не лише про продажі й цифри, але й про КСВ. Здається, з Green Forest відбувся метч.

  Кількість голосів
  11

Всього, хто проголосував: 1 021

Loading ... Loading ...

Проєкт у галузі соціального маркетингу

Результат голосування: Проєкт у галузі соціального маркетингу

 • Автострада: #ТвоїКілометриРятуютьЖиття

  Понад 2000 людей взяли участь у благодійній акції «Автостради» #ТвоїКілометриРятуютьЖиття і пробігли 150 000 км, які компанія монезувала в 1,5 млн.грн на закупівлю медобладнання, що тепер рятує сотні дитячих життів. Ідею підтримали Маша Єфросиніна та БФ «Твоя Опора», які стали партнерами акції.

  Кількість голосів
  53

 • Епіцентр: Ангелятко добрих справ

  На початку грудня в Епіцентрі до новорічно-різдвяних свят почали з’являтися ялинки. Проте цього року вони були прикрашені безліччю листів — це мрії дітей з дитячих будинків. Епіцентр зібрав майже 3 тисячі дитячих листів по всій Україні та розмістив на ялинках, запустивши хвилю добра.

  Кількість голосів
  98

 • Телеканал ПЛЮСПЛЮС: ЕКО ПЛЮСПЛЮС

  ЕКО ПЛЮСПЛЮС – новий для українського ринку, соціально-виразний анімаційний проєкт про екологію і захист довкілля. Мета: привернути увагу до питань екології, зацікавити екосвітоглядом, надихнути до корисних звичок якомога більшу аудиторію та винести питання розвитку екозвичок на національний рівень.

  Кількість голосів
  9

 • L’Oréal Україна: Stand Up — запобігання домагань у громадських місцях

  80% жінок зазнавали домагань в публічному просторі. L'Oréal Paris створив освітню програму "Stand Up" для запобігання домагань у громадських місцях, з метою навчити 1 млн осіб як протидіяти домаганням, якщо ви зазнали домагання на собі або стали випадковим їх свідком.

  Кількість голосів
  64

 • Нова пошта: Марафон у Нью-Йорку, який ніхто не хоче бігти

  Щоб нагадати світові про війну на Сході України Нова пошта розпочала “Марафон, який ніхто не хоче бігти” в українському Нью-Йорку в 1 км від лінії фронту. Так ми запустили хвилю підтримки від 55 000+ учасників, які бігли зі стартовою наліпкою з вражаючими фактами про війну у 60-ти країнах світу.

  Кількість голосів
  133

 • Фокстрот: «Пухнасті друзі в кожен дім»: від серця до хвостиків

  Комплексна програма з підтримки безпритульних тварин та проєктів БФ Happy Paw стартувала у Фокстрот на початку 2021 р. Драйвером у її реалізації стала маркетинг-команда бренду. Завдяки соціальній кампанії «Пухнасті друзі в кожен дім» третині тварин знайшли домівку, а охоплення склало майже 7 млн.

  Кількість голосів
  41

 • ООО «АТБ-МАРКЕТ»: Благодійна акція «МЕНЕ ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ! А ТЕБЕ?»

  «МЕНЕ ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ! А ТЕБЕ?» 2021 — унікальна всеукраїнська благодійна акція від ВБФ «АТБ» та БФ «Таблеточки», що зібрала більше 30 млн грн на допомогу онкохворим дітям і, залучившись підтримкою 13 відомих селебріті та блогерів, об’єднала країну, перетворивши кожного благодія на справжню зірку!

  Кількість голосів
  27

 • Київстар: Дитяча надія — найдобріша підписка у твоєму смартфоні

  Дитяча надія — благодійна SMS-ініціатива Київстар і платформи dobro.ua для допомоги дітям із вадами серця та онкологічними захворюваннями. Мобільний оператор надає своїм абонентам можливість зручно перераховувати кошти на благодійність та сприяє поширенню культури системної, безпечної благодійності.

  Кількість голосів
  40

 • Медіасервіс MEGOGO: Х Книжковий Арсенал на MEGOGO

  Медіасервіс MEGOGO підтримав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» задля популяризації українського книговидавництва та авторів у всьому світі. Вперше в історії «Книжкового Арсеналу» за подіями фестивалю змогли спостерігати глядачі із будь-якої країни абсолютно безкоштовно та легально.

  Кількість голосів
  47

 • Sayenko Kharenko: Новорічне диво від SK

  «Новорічне диво від SK» — благодійна ініціатива Sayenko Kharenko. Фірма пожертвувала частину новорічного бюджету, а також організувала збір грошей. Спільними зусиллями вдалося перерахувати понад 530 000 грн проєктам, які допомагають новонародженим дітям, людям похилого віку та тваринам.

  Кількість голосів
  63

 • Sayenko Kharenko: Запуск інтерактивного сайту «Сила підпису»

  Інтерактивний сайт «Сила підпису» — відповідь Sayenko Kharenko на виклики сучасного світу, її внесок у майбутнє України. Це спроба поговорити про те, як усе було раніше, як є зараз і як буде — що може зробити будь-яка людина для себе, своєї родини, компанії або країни. Поговорити мовою, цікавою всім.

  Кількість голосів
  15

 • Yellow Clutch Communication: 100 років інсуліну

  2021-й — рік сторіччя інсуліну. «Фармак» є найбільшим виробником сучасного інсуліну в країні. Ми організували онлайн- і офлайн-виставку, яка мала на меті підтримати людей, що живуть з діабетом. А також нагадати: діабет, за умови його вчасної діагностики, не є перешкодою для повноцінного життя.

  Кількість голосів
  10

 • Yellow Clutch Communication: 100-річчя академіка Сахарова, або як провести в Києві виставку, яку заборонили в Москві

  21 травня 2021 року цивілізоване людство відзначало 100 років від дня народження Андрія Сахарова — дисидента, який підірвав Радянський Союз. У цей день ми в Києві провели заборонену в Москві виставку та відкриту панельну дискусію про правозахисний рух з участю Олега Сенцова й Мустафи Джемілєва.

  Кількість голосів
  4

 • Мережа АЗК WOG: «Твори різдвяну дивокаву»

  Конкурс дитячих малюнків «Твори різдвяну дивокаву» від WOG надає рівний доступ до участі в ньому всім дітям та сприяє розвитку їхньої креативності, яка може стати в майбутньому їхньою професією. Сотні діток демонструють талант на всю країну. Твори трьох переможців прикрашають горнятка WOG CAFE.

  Кількість голосів
  3

 • Мережа АЗК WOG: «Дорога добра»

  «Дорога Добра» — соціальна ініціатива WOG за напрямком допомоги медичним закладам країни у придбанні та ремонті сучасного дороговартісного обладнання, яке допомагає рятувати дитячі життя. А також акція сприяє формуванню культури благодійності в українців та благочинності від покоління до покоління.

  Кількість голосів
  9

 • KAN Development: KAN x Добробут

  Шкіра — найбільший орган, який одним із перших реагує на зміни в організмі. У День Валентина KAN вирішив поєднати приємне з корисним і провести діагностику шкіри 41 тисячі мешканцям своїх житлових кварталів.

  Кількість голосів
  22

 • UNIT.City: Student Spaceflight Program

  В рамках спільного проєкту UNIT та МАН України наукові експерименти українських школярів буде відправлено у космос, до МКС. В проєкті взяли участь 238 українських команд-учасників — 750 старшокласників України. Фіналісти проєкту візьмуть участь у запуску ракети Falcon 9 на мисі Канаверал, США.

  Кількість голосів
  9

 • ТОВ «Баядера Логістик»: KOBLEVO.ТВОЯ ІСТОРІЯ!

  KOBLEVO. Твоя історія! Масштабний проєкт, що за допомогою бренду і постаті графа Томаса Кобле, який заснував відомий виноробний край, привертає увагу до розвитку виноградарства в Україні. Проблематика є соціально важливою та економічно обґрунтованою.

  Кількість голосів
  3

Всього, хто проголосував: 650

Loading ... Loading ...

Дизайн року

Результат голосування: Дизайн року

 • Телеканал 1+1 (група 1+1 media): Шоу «Маскарад»

  У роботі над 2-м сезоном шоу «Маскарад» важливим завданням було візуальне оновлення проєкту. Ключовим повідомленням промо-кампанії став меседж «Вгадай мене!», розроблено key visuals з урахуванням індивідуальних характерів, образів зірок. Віжуали адаптовані для зовнішньої, ТВ, Digital-кампаній.

  Кількість голосів
  17

 • TECHIIA: Restyleme

  Restyleme — це айдентика для магазину люксового вінтажного одягу. Бренд пропонує комбінувати якісні та унікальні речі замість слідування швидкій моді. Ми відображаємо унікальність кожної речі та зміну парадигми мислення через різне накреслення літер у лого, зберігаючи увагу на вишуканості речей.

  Кількість голосів
  156

 • Мережа АЗК SOCAR: Фірмовий дизайн стаканчиків для кави SOCAR

  SOCAR ENERGY Ukraine — одна із найбільш впізнаваних lovemark компаній, зокрема завдяки своєму деталізованому підходу до дизайну товарів. Стаканчики SOCAR — найбільш впізнавані своїм фірмовим полігональним дизайном. Десятки фото з ними щодня публікують у соцмережах користувачі.

  Кількість голосів
  117

 • Рібас Хотелс Груп: Ребрендинг Ribas Hotels: магічне занурення в цінності компанії

  Мережа готелів Ribas Hotels провела ребрендинг. Новий слоган та айдентика цілісно описує філософію Ribas Hotels — «Магічне занурення». Адже, приїжджаючи в нове місто, людина занурюється в іншу культуру та звичаї. Ribas — це провідник. Ми допомагаємо поринути в інший світ вже з холу готелю.

  Кількість голосів
  43

 • «Сільпо»: Каталоги до муркітних свят

  «Сільпо» у новорічному промо привернуло увагу до проблеми зникнення тигрів. Разом із R Agency розробили каталоги до новорічних свят. Кількість матеріалів кампанії відповідала кількості рідкісних тигрів, які залишилися в природі.

  Кількість голосів
  96

 • Нова пошта: Нова пошта — найшвидша доставка України!

  Проста, зрозуміла та лаконічна ідея рекламної кампанії допомогла поширити знання про те, що Нова пошта — найшвидша доставка України, та закріпити за собою цю асоціацію.

  Кількість голосів
  80

 • COMFY: Найдопитливіший дитячий бренд COMFY KIDS

  Найдопитливіший дитячий бренд COMFY KIDS створено агентством banda та запущено у вересні 2021. Запуск бренда було посилено ефективною launch campaign, що не лише познайомила покупців з брендом, але й дозволила у більше ніж 4 рази збільшити обсяг продажів без суттєвого збільшення бюджету на промо.

  Кількість голосів
  37

 • Friends of Brands: Ребрендинг регіонального девелопера N-Invest

  Проєкт Friends of Brands. Ребрендинг групи компаній N-invest. Проблема: недовіра до локального ринку девелоперів. Позиціювання: «Перший добудовник Миколаєва». Знак у стилі конструктивізму, включений у лого фон без обмежувальних ліній передбачає масштабування бренду. Зростання продажу квартир на 152%.

  Кількість голосів
  2

 • ЦУМ Київ: Арт-сезон у ЦУМ Київ

  Восени 2021 року ЦУМ Київ у колаборації із всесвітньо відомим українським художником Володимиром Манжосом створили унікальний дизайн оформлення семи вітрин універмагу та серію ілюстрацій для пакетів. Яскраві сюрреалістичні образи на пакетах ЦУМу кожен може анімувати в AR-форматі.

  Кількість голосів
  19

 • Eldorado.ua: Від низьких цін до людяності. Eldorado.ua змінює позиціонування

  Попередньо в основі бренду Eldorado.ua була «територія низьких цін». В 2021 році ми розробили нову маркетинг-стратегію для бренду та вирішили перейти в територію сімейного тепла. Восени компанія представила нову комунікаційну платформу, розроблену спільно з креативною агенцією I AM IDEA.

  Кількість голосів
  26

Всього, хто проголосував: 485

Loading ... Loading ...

BTL-активація

Результат голосування: BTL-активація

 • Interlegal: 25 years of being useful

  Завданням було відзначити 25 років юридичній компанії Interlegal та донести ключові конкурентні переваги фірми до широкого кола клієнтів. В результаті, проект охопив всі цільові аудиторії через систему чітких та точних повідомлень. Охоплення проекту склало 100 000 – 150 000 контактів.

  Кількість голосів
  5

 • ТОВ АТБ-МАРКЕТ: АТБ заряджає тебе

  Завдяки промо-акції “АТБ заряджає тебе”, усього за 28 днів промо-кампанії ми виросли на 30% вище ринка за кількістю покупок і залучили в промо мільйони українців. Хто зробив більше?

  Кількість голосів
  89

 • «Сільпо»: «Софіївський багет»

  У «Сільпо» з’явився новий бестселер — «Софіївський» багет. Про хрумкого милунчика малювали комікси і співали реп. Знімали відео у TikTok та вигадували нові рецепти. Загалом охопили 50 212 000 контактів, що відобразилося на прирості продажів багету на 48%.

  Кількість голосів
  28

 • Нова пошта: Участь Нової пошти у IForum 2021

  Мультимедійний стенд Нової пошти на IForum 2021 привернув увагу всіх відвідувачів та став інноваційною прикрасою заходу. Завдяки реалізації креативної ідеї понад 6000 людей дізналися: Нова пошта — це інноваційний лідер логістичної галузі.

  Кількість голосів
  84

 • Київстар: Роадшоу Київстар ТБ по містах України

  Влітку 2021 платформа онлайн-телебачення Київстар ТБ провела кінопокази просто неба в 23-х містах України. Щодня пересувний кінотеатр відвідував нове місто та транслював фільми для глядачів. Під час заходу гостей пригощали попкорном, дарували промокоди та знайомили з перевагами платформи.

  Кількість голосів
  53

 • Альфа-Банк Україна: Геодім

  Геодім: як створити найоригінальніший і технічно просунутий новорічний поп-ап з північним сяйвом, який стане магнітом для любителів гарних селфі, а банк при цьому підвищить впізнаваність свого флагманського продукту.

  Кількість голосів
  8

 • Альфа-Банк Україна: Таємний Санта

  «Таємний Санта» та «Є сенс досягати»: як банку не загубитися в новорічній інформаційній метушні, масштабувати історії окремих людей і домогтися десятків публікацій у ЗМІ.

  Кількість голосів
  5

 • Альфа-Банк Україна: Хейт-паті

  Хейт-паті: як перетворити хейтерів з інтернету на бренд-амбасадорів.

  Кількість голосів
  5

 • ФАРМАК: Острівок тепла біля головної ялинки

  Фармак подбав про здоров’я українців та встановив біля головної ялинки столиці інноваційну теплу зону з потужними УФО та інтерактивною складовою. Острівок тепла зібрав довкола понад 4 млн відвідувачів, а сама компанія більше 40 разів була відмічена на фото користувачів у соціальних мережах.

  Кількість голосів
  43

Всього, хто проголосував: 320

Loading ... Loading ...

SMM-кампанія року

Результат голосування: SMM-кампанія року

 • Cosmolot: Cosmolotний ребрендинг

  Як заскейлити Facebook в 3 рази в ніші, яка класифікована Фейсбуком, як Restricted? Cosmolot знає! Діджитал-персонажі, AR-маски, UGC та багато інших механік, які на українському ринку гемблінгу з’явилися вперше.

  Кількість голосів
  20

 • «Сільпо»: Як «Сільпо» зізналися у коханні конкурентам

  До Дня всіх закоханих «Сільпо» зізнався у коханні своїм конкурентам на білбордах біля магазинів інших мереж. Завдяки усього 4 білбордам ми охопили 15 млн контактів та отримали 9000+ органічних публікацій зі згадкою бренду з нульовими інвестиціями у медіа.

  Кількість голосів
  81

 • ТОВ «Нова Пошта»: Бізнес має голос

  Активація «Бізнес має голос» — це заклик до свідомого бізнесу проявити свій голос, реакція на необґрунтовано високий штраф, який було накладено на Нову пошту Держпродспоживслужбою. Ми розуміли, що такі дії влади не є правомірними і стосуються всього бізнесу — сьогодні ми, завтра будь-хто інший.

  Кількість голосів
  68

 • INTERTOP Ukraine: Запуск Kiko Milano в Україні

  Kiko Milano — новий бренд на українському ринку, представлений компанією INTERTOP Ukraine. Компанія створила соціальні мережі з нуля, у короткий час вибудувала їхній візуал, комунікацію, запустила просування, організувала креативну розсилку та залучила інфлюенсерів на відкриття. Охоплення = 4,5 млн.

  Кількість голосів
  207

 • ЖИВИЙ DIGITAL: APOLLO NEXT

  Гейміфікація, контентні проекти та повна відкритість для клієнта. Все це лягло в основу SMM кампанії для діджитальних спорт-просторів APOLLO NEXT. Задача: як без менджерів з продажу заповнити спортивні клуби та утримати аудиторію?

  Кількість голосів
  95

 • SOVA jewelry house: SOVA x The HARDKISS: запуск колаборації року

  У травні 2021 року ювелірний дім SOVA презентував свою першу колаборацію з артистом — SOVA x The HARDKISS. Ми залучили аудиторію гурту The HARDKISS, розробили комунікацію з аудиторією через лідерів думок. Рекламна кампанія та активності в соцмережах охопили близько 6 млн аудиторії.

  Кількість голосів
  106

 • «Сільпо»: Запуск багета та борща у космос

  Український борщ — це космос. У липні 2021-го «Сільпо» запустила у стратосферу борщ і гречаний багет. Продукти підняли на висоту 30 км, а за їхнім польотом можна було спостерігати завдяки встановленим камерам. Новина про це полетіла в українські та іноземні медіа і охопила понад 7 млн контактів.

  Кількість голосів
  12

 • FFFACE.ME: Першоквітневе чіпування

  1 квітня Monobank запропонував користувачам «чіпуватися», щоб мати змогу «робити грошові перекази через рукостискання». Жарт став віральним. В результаті Monobank охопив в Instagram аудиторію у 1,8 млн, що у 16 разів перевищувала власну, та отримав 25+ органічних згадок у ЗМІ.

  Кількість голосів
  4

 • MOKO: METRO Ukraine: наш бізнес — це успіх наших клієнтів

  Упродовж коронавірусного періоду METRO підтримує своїх HoReCa-клієнтів різними способами. Навіть вирішили рекламувати під час локдауну, своїм коштом. Так, будь-який заклад міг залишити заявку, з якої агенція формувала рекламний банер і запускала його в регіональне промо в соцмережах.

  Кількість голосів
  21

 • Альфа-Банк Україна: Соцмережі бренду

  Соцмережі бренду: як команда комунікації Альфа-Банку перейшла з банківської мови на людську, щоб новини стали зрозумілими, картинки та відео — красивими, фоловери — активними, а бренд — насправді (а не лише у заявках типу цієї) став lovemark-брендом.

  Кількість голосів
  9

 • Український інститут книги: #ЖивіПисьменники

  #ЖивіПисьменники — нформаційно-просвітницький проєкт для популяризації читання української літератури серед дітей та підлітків. У реалізації акції брала участь aгенція Lemonads. Ідея — наблизити сучасних авторів до читачів, а кожній родині допомогти знайти книжку для індивідуальних та сімейних читань.

  Кількість голосів
  69

 • Intersport: Челендж «Ти не один, коли ти в спорті»

  До 5-річчя Intersport разом з агенцією ВШК у 2021 запустили соціальну кампанію. Мета: залучення українців у спорт через флешмоб. Власний приклад в сторісах про спорт показали працівники, українські селебрітіс, топові спортсмени. Результат: 700 унікальних історій від спільноти, охоплення — 10 млн.

  Кількість голосів
  7

 • Kernel: Open Agro University

  Open Agro University від Kernel — це освітній проєкт для підготовки спеціалістів нового покоління в агро- та харчовій промисловості. 150 студентів вже розпочали навчання. Цьому передувала яскрава SMM-кампанія для пошуку абітурієнтів — з понад 1 млн переглядів та близько 1000 цільових заявок.

  Кількість голосів
  4

Всього, хто проголосував: 703

Loading ... Loading ...

Найкращий маркетинг-директор

Результат голосування: Найкращий маркетинг-директор

 • Ірина Качура

  Ірина Качура — віцепрезидентка з маркетингу Carlsberg Ukraine, маркетологиня більш ніж з 20-ти річним стажем та досвідом роботи на міжнародних ринках. За часів керівництва Ірини департаментом маркетингу бренди «Львівське», BALTIKA 0, Somersby та «Квас Тарас» ставали лідерами у своїх категоріях.

  Кількість голосів
  8

 • Катерина Огуряєва

  «Сільпо» - це яскравий приклад емоційного маркетингу в Україні. Ми надихаємо своїх гостей на кожному кроці: яскравим дизайном супермаркетів, Pop-up-спектаклями, театралізованою доставкою та піснями з ефіру радіо «Сільпо». Наша стратегія комунікацій — це дарувати радість гостям.

  Кількість голосів
  67

 • Наталія Вовк

  Директорка з маркетингу 1+1, менеджерка з понад 15-річним професійним досвідом, яка разом з командою займається розробкою маркетингової стратегії та її реалізацією, включно зі створенням та втіленням у життя креативу на всіх платформах просування.

  Кількість голосів
  15

 • Ірина Шинкаренко

  Директор з реклами та маркетингу Епіцентр, понад 6 років разом з командою створює рекламні кампанії, які є ефективними для бізнесу та цікавими для клієнтів. Пристрасть і наполегливість, креатив і візія, нонстоп тестуванння гіпотез і віра в досягнення успіху щодня — цінності, які є визначальними в щоденній роботі керівника.

  Кількість голосів
  63

 • Олена Плахова

  Директор з управління репутацією та маркетингом групи компаній Нової пошти. Олена має 20 років досвіду у професії. У Новій пошті вона трансформувала функцію маркетингу, зробивши ставку на продуктовий підхід та клієнтоцентричність. У 2021 році її маркетингово-комунікаційна команда стала кращою на Effie Awards Ukraine, проекти отримали 35 нагород у національних, міжнародних рейтингах.

  Кількість голосів
  118

 • Микола Виговський

  Директор з маркетингу та інтернет-продажів Yantos. Ця історія про те, як лише за 1 рік, майже з нуля захопити близько 10 % ринку секційної огорожі, реалізувавши продукції на 34 247 000 гривень. У цьому кейсі прекрасне усе: мрія, амбіції, процес, команда, продукт, стратегія. І — віра у те, що надзусилля дають надрезультати!

  Кількість голосів
  3

 • Анна Коваль

  Директорка з маркетингу та продажів SOVA. Очолює маркетинг ювелірного бренду SOVA більше п’яти років. За цей час бренд отримав своє чітке позиціонування, стратегію та впізнаваний стиль. З ініціативи Анни бренд почав співпрацю з відомими українськими дизайнерами та артистами, створюючи спільні коллаборації.

  Кількість голосів
  109

 • Ольга Філіпенко

  Виконавчий директор Альфа-Банку. Змогла ефективно об'єднати під своїм керівництвом цифровий банк, роздрібну торгівлю та маркетинг. За 2021 рік командою під керівництвом Ольги реалізовано 66 маркетингових кампаній та проєктів.

  Кількість голосів
  14

 • Оксана Кулікова

  Маркетинг-директорка Eldorado.ua. Розробила нову стратегію розвитку бізнесу. Розробила нову маркетингову стратегію компанії та успішно провела ребрендинг. Тепер Eldorado.ua — магазин для людей, зручний сімейний постачальник домашньої техніки.

  Кількість голосів
  15

 • Артем Бойко

  CМО UNIT.City. За створення нової маркетингової візії, впровадження інновацій та застосування нових інструментів і підходів в комунікаційних активаціях технологічного парку UNIT.City.

  Кількість голосів
  17

Всього, хто проголосував: 429

Loading ... Loading ...