22 Фев 2022, 10:38

Як під келих освіжаючого вина KOBLEVO зароджувалась історія справжнього кохання

Бренд KOBLEVO створив гармонійну інтеграцію у топове шоу «Холостячка» зі Златою Огнєвіч. Романтичні побачення прикрашали келихи натурального вина KOBLEVO, знімали спецпроєкт й серед прекрасних краєвидів виноградників.

Бренд українського вина KOBLEVO давно відомий та впізнаваний, має в своєму асортименті улюблені позиції для споживачів. Рішення про інтеграцію бренда в медіа було прийнято командою маркетингу винно-коньячної групи BAYADERA GROUP для привернення уваги до ребрендингу та  нового життя вже відомого аудиторіїї продукту.

Романтичне реаліті «Холостячка» — це українська адаптація відомого успішного формату The Bachelorette компанії WarnerBros. Головною героїнею другого сезону стала співачка, композиторка, представниця України на Євробаченні-2013 Злата Огнєвіч. Саме за її серце боролись чоловіки та хвилювались жінки. Злата імпонує команді бренду як талановита красуня з чистою репутацією, уособлення досконолості й єталону жіночності та самобутності. Саме тому було прийнято рішення підтримати проєкт та прикрасити казкові та пристастні моменти шоу добрим вином KOBLEVO.

Завдяки згуртованості роботи команди бренда, учасників виробництва виноробів і винградарів та синергії з представниками продакшену СТБ вдалося нативно та креативно інтегрувати бренд в медійні продукти шоу.

А саме були створені анімаційні повідомлення, які в естетичній формі повідомляли глядачу про спонсора телепроєкту вино KOBLEVO.

Особливо сподобався глядачам спецпроєкт «Запали вогонь кохання разом з KOBLEVO»  за підтримки вина KOBLEVO. Так ефір 8-ї серії був відзнятий на виноградниках KOBLEVO за участі головного технолога АТ Коблево Тетяни Матвєєвої та керівника виробництва Юлії Сновальчук. Тетяна підкреслила різноманіття наших вин, зробивши акцент на новій позиції з лінійки Reserve Pinot Grigio. Романтичне побачення Холостячки було доповнене саме келихом вина KOBLEVO Pinot Grigio та пройшло серед прекрасних краєвидів наших виноградників. Таким чином вдалось гармонійно поєднати меседжі бренда про цінність українського вина та внесок виноробів та меседжі проєкту про гармонійність стосунків та романтику у парі. Продукт був нативно представлений та виглядав доречно у кадрі, а зйомки на виробництві розкрили завісу магічного процесу створення напою та показали розкішні краєвиди виноградників виноробні KOBLEVO, яка є рекродсменом серед виноробних підприємств та утримує понад 2 000 гектар власних виноградників.

Виноробня «KOBLEVO» — комплекс, що включає високотехнологічні активи для переробки ягід винограду, виносховище, винний погріб, де зберігаються вина всіх сортів різних врожаїв, сучасну італійську лінію розливу та потужності для виробництва натуральних вин від лози до пляшки.

Спеціально для зйомок телепроєкту була презентована серія оновленого дизайну пляшки у лінійці — Reserve!

Вина Koblevo Reserve — це ексклюзивна серія: Pinot Grigio, Cabernet, Chardonnay, Merlot, Traminer, в якій поєднуються м’якість та питкість із виразним сортовим смаком наповненим танінами. Родзинкою цих вин є селективний, ручний збір ягід, що дозволяє обрати найкращі стиглі грона.

Вина Koblevo Reserve мають насичений, оксамитовий смак і розкішний, багатий аромат з нотами червоних ягід та відтінками тертого маку. Ці вина питкі, вони мають насичений аромат та повнотілий смак, пити їх легко та приємно.

Теруар цього краю знаходиться на 46-й паралелі, як і відомий винний регіон Божолє. Особливістю цієї місцевості є сонячне тепло, яке зігріває виноградники. Тут світять одразу «два сонця». Коли «одне» сходить на небі з моря, «друге» — віддзеркалюється у лимані з іншого боку. Таке явище дозволяяє виростити багатий урожай винограду, з якого створюється вино виняткового смаку. М’який клімат заповідника Тилігульського лиману, близькість Чорного моря та оптимальна кількість сонячних днів в році створюють ідеальні умови для вирощування ідеального винограду для виробництва вин європейського рівня.

Перші лози винограду на цій території, спеціально завезені із Франції ще у 18-му сторіччі, висаджував граф Томас Кобле та з хвилюванням оцінював смак першого врожаю. Адже саме тоді розпочалась історія виноробні KOBLEVO. На угіддях європейця Кобле, ім’ям якого названо містечко і Винний Дім, було обрано кращі ділянки для вирощування винних сортів винограду.

Справжня дорогоцінність вин KOBLEVO — це різноманітність сортів винограду, серед яких є популярні : Сhardonnay, Sauvignon, Aligote, Riesling, Rkatsiteli, Traminer Rose, Muscat Ottonel, Irsai Oliver, Merlot, Pinot Gris та інші. Багатий танінами смак та насичений аромат винам надають локальні сорти: Odessa Black, Odessa Muscat та Bastardo Magarach!

Елітні саджанці було придбано в Італії, Грузії, Франції, Сербії та Німеччині і висаджено за європейською схемою — 3 333 кущі на гектар.

Ми віримо в українське вино і впроваджуємо інноваційні підходи.

У постпіарі про «Побачення Холостячки з вином KOBLEVO» написали у друкованих та онлайн-ЗМІ, що було дуже приємно, адже ефір справді справив враження на аудиторію і привернув увагу до продукту.

Маркетингова ідея: бренд-команда Департаменту винно-коньячної групи BAYADERA GROUP
Продакшн: СТБ. STARLIGHT MEDIA
Загальне охоплення проєкту: 14,9 млн чоловік.

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ‘Я

Расскажите друзьям про новость

Новое видео