30 Січ 2023, 12:05
PR

Ренкінг соціальних ініціатив “Відповідальна країна”: результати голосування

Спецпроєкт «Відповідальна країна» — це альманах корпоративної соціальної відповідальності 2022 року. Бізнес волонтерив для ЗСУ, допомагав постраждалим від війни, створював для співробітників безпечні умови праці. Бізнес не забував про інфраструктурні проєкти, зберігав виробничі потужності, передавав складські запаси для військових. Бізнес максимально зосередився на доброчинності. Коли ми говоримо «бізнес», маємо на увазі сміливих людей, які щодня продовжують робити неймовірні речі.

«Відповідальна країна» — це понад 80 проєктів, за які ми неймовірно вдячні. Це найкращі кейси щодо реалізації та комунікацій. Це експертні думки про майбутнє напряму КСВ. «Відповідальна країна» — це ренкінг, де наші читачі мали змогу своїми голосами обрати найбільш вдалі проєкти в кожній номінації. Вони перед вами.

Відповідальний партнер проєкту — FAVBET.

ПЕРЕМОЖЦІ В НОМІНАЦІЇ «ПІДТРИМКА ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ»

Sigma Software: Star for Life

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Star for Life Ukraine має на меті навчання ІТ навичкам школярів, а також підтримку їх ментального здоров’я. Проєкт розпочався з двох ініціатив: літнього табору для навчання дітей основам програмування, комп’ютерної лабораторії у Трускавці для забезпечення позашкільної освіти у місцях проживання ВПО.

SOCAR Energy Ukraine: «Аптечка для школярів» 

«Аптечка для школярів». Зібрано 1 млн грн та придбано більше 500 аптечок для 12 українських шкіл. Аптечки містять інструкції, підготовлені в межах ініціативи Олени Зеленської щодо створення Національної програми психічного здоров’я. Партнер проєкту — dobro.ua. Експертна підтримка — МОН України.

Датагруп-Volia: Наші Діти

Датагруп-Volia разом із БФ «Я Майбутнє України» започаткували проєкт «Наші діти», у рамках якого компанія забезпечуватиме 50 дітей-сиріт війни до набуття ними повноліття. Щомісячна стипендія — 8000 грн на їх найважливіші потреби. Із липня у рамках проєкту діти отримали вже майже 3 млн грн.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ В НОМІНАЦІЇ «ПІДТРИМКА СПОРТУ ТА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ»

Корпорація «Біосфера»: Скейт-парк для міста Фастів

Розуміючи, як важлива можливість культурного відпочинку у цей нелегкий час, «Біосфера» вирішила подарувати м.Фастів сучасний скейт-парк, про який давно мріяла молодь. Так корпорація відзначила своє 25-річчя. На майданчику встановили різні трампліни, намалювали мурали і оздобили прилеглу територію.

ПЕРЕМОЖЦІ В НОМІНАЦІЇ «ПІДТРИМКА ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ»

МХП: Кіно заради перемоги!

«Кіно заради перемоги!» — масштабний проєкт, в межах якого українські фільми з 6 серпня по 30 жовтня змогли побачити захисники України та десятки тисяч цивільних у містах і селах без кінотеатрів, серед яких — тисячі ВПО.

Прогрестех-Україна: Progresstech ACADEMY

Progresstech ACADEMY — це комплекс онлайн-курсів авіаційного напрямку, який реалізовано на базі LMS за участі провідних інженерів. Матеріали курсів доступні слухачам у зручному форматі, усі процеси максимально автоматизовано, досвідчені інструктори проводять лекції та відкриті до комунікації.

МХП: Укриття: ЗСУ тримають фронт, ми – безпеку їхніх дітей

У час, коли карта України чи не щодня «червона» від повітряних тривог, навчальним закладам важливо мати безпечні місця, де діти з вчителями матимуть змогу дочекатися відбою. Тому БФ «МХП – Громаді» фінансово долучився до облаштування 75 укриттів у 8 областях України. Бюджет проєкту — 6,6 млн грн.

ПЕРЕМОЖЦІ В НОМІНАЦІЇ «БІЗНЕС НА ДОПОМОГУ ЗСУ»

SCM: Сталевий фронт Ріната Ахметова

Сталевий фронт — мілітарна допомога бізнесів Ріната Ахметова ЗСУ. Закупівля та виробництво техніки, амуніції, авто, бронежилетів (понад 150 тис.), бліндажів, пічок. Мета — зберегти життя військових та допомогти перемогти Україні. Загальна сума допомоги бізнесів Ріната Ахметова — уже понад 4,1 млрд грн.

Агромпромхолдинг “Астарта-Київ”: Гуманітарний проєкт Common Help UA

Астарта, БФ «Повір у себе» та партнери створили проєкт Common Help UA. Вклад у перемогу — понад 524 млн грн або понад 27 тис. т благодійної допомоги, яку отримали 708+ тис. українців. Підтримка вже надійшла до 386 соціальних та медзакладів. Партнери надали допомогу і військовим на понад 150 млн грн.

Київстар: Дороги Перемоги 

Київстар, Океан Ельзи та фонд «Повернись живим» об’єднались, щоб зібрати кошти на нові пікапи для військових. Завдяки внеску компанії та згуртованості українців і партнерів вдалося акумулювати майже 15 млн грн, на які закуплено 15 надійних автівок для ЗСУ.

ПЕРЕМОЖЦІ В НОМІНАЦІЇ «КОРПОРАТИВНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»

Група Метінвест: Гуманітарна ініціатива «Рятуємо життя»

Ініциатива «Рятуємо життя» спрямована на фізичне та психологічне відновлення людей для побудови майбутнього. Ініціатива надає масштабну допомогу українцям харчами, предметами першої потреби та ліками, опікується протезуванням постраждалих на війні, а також психологічною реабілітацією співробітників

«Імперіал Тобакко» в Україні: Фонд допомоги співробітникам в Україні

Міжнародна компанія Imperial Brands заснувала Фонд допомоги співробітникам в Україні, які постраждали внаслідок військової агресії росії. Пожертви працівників з усього світу, загальну суму яких подвоює компанія, допомагають українцям відновлювати пошкоджене війною житло та здоров’я.

Softserve: Корпоративний благодійний фонд «Відкриті очі»

«Відкриті очі» — корпоративний благодійний фонд, заснований SoftServe у 2014 р. Із лютого 2022 року фонд сфокусувася на допомозі Україні у боротьбі за свободу. Силами фонду було акумульовано понад 1 млн доларів США, які спрямовано на забезпечення України медичною, гуманітарною допомогою та технікою.

ПЕРЕМОЖЦІ В НОМІНАЦІЇ «СПІВПРАЦЯ БІЗНЕСУ ТА ДЕРЖАВИ»

Фармацевтична компанія “Дарниця”: Препарат для захисту від радіації

У відповідь на можливу ядерну загрозу «Дарниця» у співробітництві з МОЗ та РНБО в квітні цього року в рекордні строки зареєструвала та випустила препарат для захисту населення від радіації — йодид калію. Компанія передала на потреби МОЗ 6,5 млн доз цього препарату безкоштовно.

Філіп Морріс в Україні: Соціальні простори «Сфери світла»

Філіп Морріс спільно з агенцією DTF у грудні організували 5 соціальних просторів «Сфери світла» у Києві, Одесі і Львові. Вони були оснащені генераторами, старлінками, там можна було зігрітися, підзарядити девайси, попрацювати та випити чаю. «Сфери світла» могли одночасно прийняти близько 100 людей.

Компанія «Епіцентр К»: Проект «Рятуємо життя»

У знак подяки медикам та з прагненням допомогти їм рятувати життя людей Епіцентр реалізовує благодійну ініціативу по закупівлі 55-ти реанімобілів і бронешвидких. «Рятуємо життя». За цей час придбано вже 40 реанімобілів. Сучасні швидкі компанія передає у різні медичні заклади країни та військові підрозділи.

ПЕРЕМОЖЦІ В НОМІНАЦІЇ «СПІВПРАЦЯ БІЗНЕСУ ТА БЛАГОДІЙНИХ ФОНДІВ»

ОККО КЕЙС: ОКО ЗА ОКО

ОККО та фонд «Повернись живим» запустили спільну ініціативу «ОКО ЗА ОКО», мета якої — закупівля 25 розвідкомплексів «ШАРК» для ЗСУ. Із кожного літру пального PULLS, проданого на ОККО, 1 грн летить на «ШАРКи». Загальна вартість комплексів — 325 млн грн. Станом на 19 грудня вже акумульовано 100 млн грн.

Онлайн-сервіс виклику авто Uklon: #UklonВолонтер 

UklonВолонтер — це проєкт, що надає логістичну допомогу волонтерам благодійних фондів, військовим та працівникам критичної інфраструктури прифронтових міст. Разом доставляємо гуманітарну допомогу переселенцям, амуніцію та медикаменти військовим, корм тваринам та ліки. Усі замовлення для волонтерських потреб покриває Uklon.

Нова пошта: Гуманітарна пошта України

У 2014 р. Нова пошта створила «Гуманітарну пошту України». Завдяки проєкту благодійні фонди перевозять вантажі коштом Нової пошти. Нині компанія співпрацює з понад 600 організаціями. За 8 років доставили понад 40 000 т гуманітарних вантажів — це вага 140 літаків «Мрія»,  допомогли понад 8 млн українців. 

ПЕРЕМОЖЦІ В НОМІНАЦІЇ «ВЛАСНІ ПРОЄКТИ БЛАГОДІЙНИХ ФОНДІВ»

FAVBET: Допомога переселенцям в Україні та за кордоном

FAVBET та Favbet Foundation розробили логістичні маршрути для 100 т гумдопомоги, самостійно перевезли 10 т з Хорватії в Україну, сприяли евакуації з прифронтових зон, відкрили Центр адаптації для українців в Загребі. Тут є мовні курси, дитяча освітня програма, юридична та психологічна допомога.

Холдинг TECHIIA: «Одужуй швидше!»

Понад 8,5 тисяч операцій та більше 84 тисяч лабораторних досліджень — такі підсумки 4-х років безупинної модернізації медзакладів від громадської організації «Фундація Течія». За цей час вдалося частково оновити медичне обладнання в 16 лікарнях 12 міст України на суму понад 24 млн грн. 

eldorado.ua: Цеглинка для родинки 

Будівництво модульного житла для сімей, які його втратили. Зібрано понад 30 тис. «цеглинок» за 23 грн. Eldorado.ua додає ще 50% вартості. Виробництво 4-модульного будинку для подружжя Ніни та Сергія Дроздів із малими 2 дітьми (м. Чернігів) триває. Проєкт продовжиться в 2023.

ПЕРЕМОЖЦІ В НОМІНАЦІЇ «КОРПОРАТИВНЕ ВОЛОНТЕРСТВО»

Kernel: Агрогерої Kernel

За 9 місяців війни компанія Kernel спрямувала на допомогу 950 млн. грн. У рамках цієї суми майже не було перерахувань через зовнішні фонди. Агрогерої Kernel самі закуповували, доставляли, координували та виготовляли, поєднуючи це з робочими буднями. Так утворилося корпоративне волонтерство Kernel.

Фармацевтична компанія «Фармак»: Я працюю один день для Армії

У рамках проєкту «Я працюю один день для Армії» співробітники фармацевтичної компанії «Фармак» перерахували частину зі своїх заробітних плат на потреби ЗСУ. Участь у благодійній ініціативі взяли 2508 працівників та разом зібрали близько 2 мільйонів гривень.

Kormotech: Сервіс вет-турботи Optimeal Expert 9100

Безкоштовний сервіс вет-турботи, де консультують ветеринари. Сервіс запустила компанія Kormotech/бренд Optimeal. Від лютого 2022 на гарячу лінію та у месенджери сервісу звернулись майже 137 тисяч власників домашніх тварин, із запитами від штучного дихання до пологів чотирилапих на передовій.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео