22 Бер 2023, 17:25

У Китаї створили державний дейтинг-застосунок

Для одиноких людей втома від побачень – універсальне феномен. Багатогодинне свайпання вліво може призвести до відчаю через потенційні збіги у районі. Одне місто в Цзянсі, провінції на сході Китаю, вважає, що придумало рішення для закоханих або втомлених від кохання.

Гуйсі, місто з населенням близько 640 000 чоловік, запустило дейтінг-застосунок, який використовує дані про самотніх мешканців для створення платформи для знайомств. Він називається «Palm Guixi» і включає платформу для організації побачень наосліп, повідомляє China Youth Daily, державна газета.

Додаток є частиною загальнопровінційної ініціативи підвищення рівня шлюбності, який за останнє десятиліття знизився по всій країні. У 2021 році на 1000 осіб припадало 5,4 шлюбу порівняно з шістьма у США.

В інших місцях провінції Цзянсі місцеві органи влади організовують заходи, щоб люди могли спілкуватися. У місті Гаоань близько 100 молодих одиноких людей відвідали захід у парку Жуйчжоу Фуя, де вони могли одягнутися у традиційний одяг, пограти в ігри та стати ближче один до одного, оскільки вони відчули «глибину китайської культури».

Онлайн-реакція на службу знайомств, що спонсорується державою, була неоднозначною. Багато коментаторів на китайському сервісі мікроблогів Weibo пов’язали це з прагненням уряду підвищити народжуваність, що швидко падає, в Китаї. Очікується, що китайці «розмножуватимуться, як свині», — написав один із користувачів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео