17 Тра 2023, 10:08

Тарек Абдалла призначений новим маркетинговим директором Visa у регіоні CEMEA, який включає Україну

Сьогодні Visa оголосила про призначення Тарека Абдалли старшим віцепрезидентом та маркетинговим директором у країнах Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Африки (CEMEA). Він вступив на посаду 2 травня.

Під керівництвом Френка Купера III, глобального маркетингового директора Visa, Тарек працюватиме у регіональному хабі Visa у Дубаї, допомагаючи компанії розширювати присутність у регіоні CEMEA, стимулюючи попит на продукти, послуги та рішення, просуваючи мету Visa за допомогою різноманітних кампаній та активностей, а також примножуючи цінності через глобальні спонсорські ініціативи.

Тарек приєднався до нас у цікавий час. Ніколи раніше клієнти не підтримували таких тісних зв’язків із Visa як з брендом та постачальником основних послуг, який одночасно створює та розширює для них можливості у повсякденному житті та бізнесі.
Ендрю Торре
регіональний президент Visa у країнах Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Африки

Тарек привносить у Visa свій багатий досвід у галузі, накопичений за понад два десятиліття. Раніше він працював генеральним менеджером TikTok у регіоні Близького Сходу, Африки та Південної Азії, успішно керуючи командами в дев’яти регіональних офісах та забезпечуючи приріст користувачів, прибутковість та досягнення цілей комерціалізації платформи шляхом вмілого поєднання контент-стратегії, маркетингу та партнерств.

До цього Тарек десять років пропрацював у Google, дослужившись до посади регіонального маркетингового директора і керуючи маркетинговими командами на ринках Європи, Близького Сходу та Африки, що розвиваються.

Я дуже радий приєднатися до Visa, світового лідера в галузі цифрових платежів та одного з найнадійніших брендів. Я з нетерпінням чекаю на те, щоб втілити мету Visa в життя — створити можливості для процвітання всіх людей по всьому світу, ставши найкращим способом оплати та прийому платежів.
Тарек Абдалла

Тарек має ступінь MBA Шеффілдської бізнес-школи, диплом про додаткову освіту Міжнародної рекламної асоціації та ступінь бакалавра з відзнакою Американського університету в Каїрі. Тарек одружений, у нього двоє дітей. Він захоплюється читанням та подорожами і є фанатом автоспорту.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео