06 Січ 2023, 10:36

Stella Artois створив гігантський мурал із оголеними людьми у Лондоні

Зовнішня реклама може бути непомітною для перехожих, але бренд Stella Artois подбав про те, щоб вона привернула увагу за допомогою гігантського мурала на будівлі в Лондоні, де зображені оголені чоловік та жінка, які п’ють нефільтрований лагер. Художній твір гармоніює з архітектурою, розміщуючи персонажів на стіні, де вікна закривають їх інтимні місця.

Це продовження кампанії «Au Naturel», яка розпочалася минулого року для просування нового нефільтрованого пива бельгійської броварні. На цей раз бренд попросив агентство Mother London створити більше шуму навколо продукту, оскільки він запускається в пабах та барах по всій Великій Британії.

Голий білборд буде розміщений поряд із питними закладами, «щоб підвищити обізнаність та обговорюваність навколо запуску», сказав креативний директор Mother Олі Рімольді.

Як і в першій ітерації кампанії, фреска продовжує «грайливість випадково прикритої оголеності в місцях з більш високим рівнем впливу», як пояснив Рімольді. Нагота – пряма ілюстрація натуральних якостей пива.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео