На полицях супермаркетів «Сільпо» зʼявилася спеціальна прищіпка для носа. Саме так у мережі вирішили познайомити гостей із сюрстремінгом.
Сюрстремінг — ферментований оселедець зі Швеції, відомий у всьому світі сильним запахом і специфічним смаком. Для шведів — це частина культури. Для решти світу — гастрономічний виклик.
«Ми дуже хотіли познайомити наших гостей із цим незвичним продуктом. Але організувати це було непросто. Колеги з Власного Імпорту понад пів року домовлялися зі шведськими постачальниками про першу поставку. Для шведів сюрстремінг — як для нас сало: продукт особливий, просто так не віддають. І коли ці 3600 банок нарешті приїхали, ми видихнули: можна відкривати. Але краще з прищіпкою», — Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу мережі «Сільпо».
У мережі «Сільпо» вирішили не приховувати «аромат» сюрстремінгу, а зробити його головною фішкою комунікації. Саме тому прищіпка стала символом кампанії й навіть з’явилася на носах відомих пам’ятників у Києві.
Для презентації делікатесу вибрали стилістику телемагазинів 90-х. У ролику стендап-комік Свят Загайкевич захоплено розповідає про прищіпку для носа, яка може змінити ваше життя.
Святослав також проведе офлайн-дегустацію шведської рибної легенди. Усі охочі зможуть спробувати сюрстремінг 2 серпня о 16:00 на парковці супермаркету «Сільпо» за адресою: вул. Володимира Івасюка, 12-П.
Прищіпка для носа коштує 999 гривень, вона йде у комплекті із сюрстремінгом.