25 Кві 2022, 16:16

Режисер фільмів жахів продає свої камені з нирок у формі NFT

Девід Кроненберг, режисер фільмів жахів, виставив на продаж фотографію каменів, що вийшли з нирок, як NFT.

Діджитал актив під назвою Kidney Stones and Inner Beauty був виставлений на продаж на криптовалютному майданчику SuperRare минулого місяця за початковою ціною 10 ETH (28 тисяч доларів).

Кажуть, що актив вироблявся понад два роки, і Кроненберг із любов’ю називає свої незвичайні камені своєю «Колекцією внутрішньої краси», маючи на увазі персонажа зі свого фільму «Зв′язані до смерті» 1988 року.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

У фільмі один із лікарів-близнюків дивується, чому конкурс краси проводиться не для нутрощів людського тіла, а для зовнішності.

«Я думаю, що кожен камінь є унікальною естетикою структури, кольору та органічного змісту, яка пов’язана з таємницею моєї сутності, моєю реальністю, якою є моє тіло всередині та зовні», — сказав режисер.

Цей проект NFT — вже другий проект, за який взявся Кроненберг, створивши минулого року «Смерть Девіда Кроненберга», в якому було досить тривожне однохвилинне відео, яке він зняв зі своєю дочкою і яке було продано приблизно за 75 тисяч доларів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео