30 Сер 2023, 17:06

Оркестр парашутистів зіграв у повітрі саундтрек до відомого фільму

Etihad Airways, національна авіакомпанія ОАЕ, випустила рекламний ролик на честь своєї співпраці з Paramount Pictures щодо світового прокату фільму «Місія неможлива: Розплата. Частина перша».

Для зйомок відеоролика компанія зібрала оркестр парашутистів, який зіграв відому пісню з фільму «Місія нездійсненна», падаючи з висоти майже 4 тисячі метрів зі швидкістю 193 км/год.

Щоб втілити задум у життя, Etihad Airways разом з рекламним агентством Impact BBDO розпочала глобальний пошук професійних парашутистів, які також були талановитими музикантами.

Підготовка до трюку тривала кілька тижнів. Кожен парашутист мав потренуватися і вивчити напам’ять свою музичну партію, яку потрібно було зіграти під час зйомки ролику.

Крім того, для безпеки кожен інструмент був зафіксований до парашутистів спеціальним кріпленням. Кожен парашутист повинен був мати можливість безпечно зіграти на інструменті, а потім звільнити руки, щоб витягнути парашут.

Ролик показав, що Etihad — це авіакомпанія, яка розширює кордони і ставить собі за мету дарувати неймовірні враження та гостинність своїм клієнтам.

Ключові частини фільму «Місія нездійсненна» були зняті у терміналі Мідфілд міжнародного аеропорту Абу-Дабі, а одна з найбільш захоплюючих і технічно складних сцен відбувалася на 315-метровому даху будівлі.

Протягом серпня гості, які летять у першому та бізнес-класах авіакомпанії Etihad, зможуть насолодитися меню «Movie Snacks» у стилі фільму «Місія нездійсненна», а також тематичними коктейлями, такими як «Mission Accomplished», «Undercover Sipper», «Secret Agent» і «Thyme’s Up».

Також клієнти зможуть насолодитися спеціальним каналом «Місія нездійсненна» на E-BOX, розважальному сервісі під час польоту. На каналі будуть показані шість частин «Місії нездійсненної», а також закулісний контент.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео