18 Бер 2022, 11:08

Omnicom виходить з російського ринку

Міжнародний рекламно-комунікаційний холдинг Omnicom виходить з російського ринку і працює над передачею всіх своїх інвестиційних активів. До нього належать медійні та креативні агентства OMD OM Group, Media Direction Group, BBDO Group, DDB Russia, TBWA Russia Group.

«Ми плануємо забезпечити безперервність надання послуг нашим клієнтам дотримуючись при цьому трудових прав співробітників компанії, частина з яких працюють в Omnicom десятки років. Розраховуємо фіналізувати деталі найближчим часом. Оскільки в Україні триває війна та гуманітарна криза, пріоритетом номер один залишається безпека та добробут наших українських колег (понад 200 осіб) та їхніх родин. Ми постійно на зв’язку з керівниками наших українських агентств і підтримуємо колег найнеобхіднішою гуманітарною допомогою, допомагаємо з логістикою, житлом, візами та робочими документами, надаємо послуги перекладу, підтримку при передислокації, продукти та медичну допомогу. Думками ми завжди з нашими українськими колегами».

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись
Розкажіть друзям про новину

Нове відео