15 Вер 2023, 17:32

Мотанки, ружі, свищик: елементи традиційного мистецтва поєднались у новому «Сільпо»

15 вересня у Львові почав працювати новий супермаркет «Сільпо» у ТЦ Sodova. Це вже двадцятий «Сільпо» у місті Лева, торговельна площа становить 1219 кв.м.

Новий «Сільпо» виконаний у стилі неофолк. Візуальний стиль нового магазину базується на українській традиційній стилістиці, яка є уособленням прагнення до прекрасного: гармонійного життя людини й природи, бажання добра своїй сім’ї та своєму народові, що поєднується з цифровою естетикою. Над концепцією дизайну магазину працював митець та технологічний художник Roman Chizz. Він досліджує українську візуальну спадщину, тому його творчість – це симбіоз орнаментики та штучного інтелекту. 

Ті, хто вже відвідав цей «Сільпо» отримали новий візуальний досвід та розширили горизонти розуміння орнаментальної символіки. У магазині представлені різні елементи традиційного мистецтва: мотанки, ружі, свищик, старовинна іграшка-свисток.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

При побудові деяких композицій в інтер’єрі було використане українське традиційне бродівське письмо — це одна з методик кодування текстової інформації за допомогою орнаментів, також відома як текстова вишивка. У стрічці шифрування закодоване послання: «Як не можна спинити річку, що, зламавши кригу навесні, бурхливо несеться до моря, так не можна спинити націю, що ламає свої кайдани, прокинувшись до життя».  

Тільки пройшовши складні випробування, багато з нас змогли усвідомити та спіймати емоційний зв’язок, що охоплює серце людини, коли йдеться про її Батьківщину — місце, де вона народилася і виросла. Це відчуття пронизує душу, викликаючи почуття прив’язаності, патріотизму та незалежності.
Roman Chizz

Розкажіть друзям про новину

Нове відео