22 Тра 2024, 16:03

Мобільний оператор запустив власне реаліті-шоу про стосунки із учасниками «Острів кохання»

В ефір вийшло ще одне реаліті-шоу знайомств за участю відомих зірок справжніх реаліті-шоу «Острів кохання», «Любов сліпа» і «Дім знаменитостей» тощо.

Серія нових англомовних та іспаномовних рекламних роликів постачальника віртуальних бездротових послуг Metro by T-Mobile демонструє учасників реаліті-шоу, яке тепер називається «Острів Нада-Яда». Створена агентством BarkleyOKRP, реклама містить сповіді, у яких учасники нарікають на стосунки, що починалися міцно, а потім занепали, у результаті чого їх ігнорують і піддають гостингу.

Серед зірок: Марко Донателлі з «Острова кохання», Лорен Спід-Гамільтон, Джессіка Вестал і Джанніна Гібеллі з «Любов сліпа», Аріадна Гутьєррес і Кловіс Ніеноу з «Дім знаменитостей».

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Однак виявилося, що їхні любовні стосунки зіпсувалися не з іншим учасником, а з їхніми мобільними операторами, що спонукало їх перейти на новий тарифний план Metro Flex.

Перед запуском реклами конкурсанти рекламували шоу на своїх сторінках у соціальних мережах, розпалюючи розмови про те, чому ці учасники опинилися разом в одному місці.

Кампанія, яка транслюватиметься на національному телебаченні, у соціальних мережах, зовнішній рекламі та на радіо англійською та іспанською мовами, наслідує стиль кількох інших нещодавніх кампаній брендів, що імітують жанр реаліті-шоу. Наприклад, учасники фейкового реаліті-шоу «Hot & Toxic» розповіли про небезпеку природного газу.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео