10 Січ 2024, 11:09

e.l.f. Cosmetics випустив документалку про крадіїв косметики

Косметичний бренд e.l.f. Cosmetics випустив напружений 15-хвилинний мок’юментарі в стилі кримінал під назвою «Cosmetic Criminals», який розповідає напружену історію крадія косметики, і має будинок, повний підозрюваних, кожен з яких має свої власні потенційні мотиви.

У пародійній стрічці зіграли актриса і комікеса Нісі Неш Беттс, зірка серіалу «Офіс» Нельсон Франклін та бродвейська актриса і зірка серіалу «NCIS: Полювання на вбивць» Некар Задеган. Режисером стрічки став номінований на премію «Оскар» режисер фільму «Російська лялька» Алекс Буоно.

Бренд розробив фільм, який транслюється на безкоштовній відеоплатформі Amazon, у відповідь на надто поширену серед клієнтів тенденцію до «зникнення» товарів e.l.f. за загадкових обставин серед друзів та родини.

«Наша спільнота Elf першою повідомила нам про широке розповсюдження викрадення e.l.f. в їхніх родинах, — сказала Лорі Лам, головний бренд-офіцер компанії. — Позичати священні граалі e.l.f. у сім’ї та друзів без наміру повертати… є глобальним явищем — між братами та сестрами, матерями та доньками, чоловіками та дружинами, навіть бабусі та дідусі не оминають цього явища. Це розуміння нашої спільноти викликало неймовірну ідею, яку ми повинні були втілити в життя. Це буде наш перший справжній документальний фільм-пародія на кримінал, який вийде на великий екран».

За словами Лам, ця крадіжка не є дивною, враховуючи, що e.l.f., згідно з останніми даними інвестиційної банківської компанії Piper Sandler, є улюбленим косметичним брендом американського покоління міленіалів.
Окрім показу на Amazon Freevee, короткометражка дебютує в кінотеатрах AMC по всій Америці 12 січня, напередодні ремейку фільму «Погані дівчата» від Paramount Pictures.

За даними National CineMedia, найбільшої в країні рекламної платформи для кінотеатрів, це буде найдовший брендований короткометражний фільм, який коли-небудь з’являвся на екрані.

«Що робить цю книгу надзвичайною, — каже Лам, — так це те, що кожен, від нашої затятої спільноти e.l.f. до любителів гострих відчуттів і справжніх шанувальників криміналу, може знайти в «Cosmetic Criminals» розважальні пасхалки для себе».

Крім фільму «Cosmetic Criminals», e.l.f. випустив супровідну колекцію мерчу під назвою «Cosmetic Security». Орієнтована на шанувальників, які хочуть сховати свої улюблені продукти e.l.f. від б’юті-бандитів, ця колекція включає в себе штучне кашпо, книгу з порожниною всередині (написану Хайді Н. Херре) та плюшевого ведмедика. Кожен виріб має потаємні внутрішні відділення для зберігання косметики.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео