15 Кві 2024, 15:44

Corona та Tripadvisor створили путівник з найкращими місцями для зустрічі заходу сонця

Пивний бренд Corona вкотре втілив свою пристрасть до природи завдяки глобальному партнерству з найбільшою у світі диджитал туристичною спільнотою Tripadvisor.

Разом Corona та Tripadvisor ділитимуться новими можливостями та рекомендаціями, які надихатимуть людей відключитися та проводити більше часу на свіжому повітрі.

В основі партнерства лежить запуск Corona Global Hub — диджитал екосистеми, яка містить путівники та маршрути, розроблені Corona, а також відгуки та огляди мандрівників з перших рук, покликані надихнути людей, які досягли повноліття, вирішити, куди поїхати наступного разу на природу, висвітлюючи найкращі місця, де можна насолодитися заходом сонця.

Щоб допомогти зробити цю подорож реальністю, Corona надасть знижки тим, хто хоче забронювати свій відпочинок на природі. Користувачі також можуть приєднатися до Corona Sunsets Festival 2024, глобальної серії фестивалів по всьому світу, і замовити туристичні пакети.

Регіональні хаби також відіграватимуть важливу роль у заохоченні та натхненні регіональних подорожей, демонструючи, що відпочинок знаходиться ближче, ніж можна було б подумати, і підтверджуючи, що чудеса природи знаходяться прямо за рогом.

У партнерстві з тревел-креаторами та інфлюенсерами регіональні маршрути під егідою Corona покликані сприяти відкриттю місць, де можна зустріти захід сонця. Починаючи з Чилі, протягом року буде запущено ще більше маршрутів у Південній Африці, Колумбії, Бразилії, Канаді та інших країнах.

«Щоразу, коли лайм падає в Corona, люди відчувають, що потрапляють до раю, і завдяки нашому партнерству з Tripadvisor ми можемо допомогти їм туди потрапити, — сказала Клариса Пантоха, віце-президентка Corona Global. — Завдяки цим хабам ми раді охопити більше людей — від тих, хто ще не був на природі, але хоче спробувати, до тих, хто шукає швидкої втечі від рутини. Ми надихаємо їх усіх досліджувати враження від відпочинку на природі, які допомагають їм розслабитися і відпочити».

«Tripadvisor є домом для глобальної спільноти мандрівників, що складається з сотень мільйонів людей, які діляться досвідом і шукають натхнення та настанови для своїх наступних пригод, — каже Крістін Магуайр, глобальна віце-президентка з продажу та партнерства Tripadvisor. — Ми хочемо допомогти людям стати кращими мандрівниками, а оскільки приблизно кожен п’ятий користувач Tripadvisor віддає перевагу природі та відпочинку на свіжому повітрі під час своєї відпустки, партнерство з Corona — це чудова можливість продемонструвати безліч світових напрямків, поділитися враженнями та досвідом мандрівників з перших рук, щоб заохотити людей до подальших подорожей».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео