01 Чер 2023, 11:09

«Ми вирішили створити справжній тренд в аудиторії на цю колекцію»: подробиці колаборації CHER’17 та INTERTOP

Минулого тижня український масмаркет-бренд CHER’17, створений лідерами думок Тетяною Парфільєвою та Іваном Кришталем, та fashion-бренд INTERTOP анонсували колаборацію — разом вони представили лімітовану колекцію взуття. До дропу увійшли балетки, сандалі, босоніжки та шльопанці. Доповнити образ пропонують одягом CHER’17, який відтепер також представлений в мережі магазинів INTERTOP.

Також бренди випустили спільний рекламний кампейн, в якому взяли участь відомі українські інфлюенсерки Анна Трінчер, Саша Бо і Таня Парфільєва.

А трохи згодом — сколихнули соцмережі 6-ти серійним омажем на культовий серіал «Секс і місто». Усі серії можна переглянути тут.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

MMR дізнався про ідею колаборації, зйомки серіалу-омажу та результати промокампанії — подробицями ексклюзивно поділилися Таня Парфільєва, співзасновниця бренду CHER’17, та Антон Бокий, Head of PR and Social Media Marketing INTERTOP Ukraine.

Як з’явилась ідея колаборації CHER’17 та INTERTOP? 

Антон Бокий
Head of PR and Social Media Marketing INTERTOP

Антон Бокий: INTERTOP завжди відкритий до колаборацій і вже має великий досвід таких проєктів: тут і благодійна колекція спільно з UNITED24, і колаборація з мультфільмом «Мавка. Лісова пісня», і колекція з музичним гуртом KALUSH. 

CHER’17 давно хотіли розпочати виробництво і продаж взуття, і, звичайно, хотіли зробити це якомога якісніше і успішніше. А з ким це починати, як не з найбільшим фешн-ритейлером України?! 😃Так пазл і склався, разом ми зробили колекцію літнього взуття. 

Але на цьому не зупинилися і розширили нашу співпрацю: крім взуття зі спільної колекції, у магазинах та на онлайн-платформах INTERTOP представлений одяг CHER’17. Таким чином, клієнти можуть зібрати тотал лук із речами бренду: сукнями, костюмами, топами і стильним взуттям на різні випадки.

Взагалі, коли у візії INTERTOP зазначено «об’єднати всіх, хто створює і споживає фешн, на відкритій технологічній платформі», такі колаборації проходять дуже легко та з великим задоволенням.

CHER’17 давно хотіли розпочати виробництво і продаж взуття, і, звичайно, хотіли зробити це якомога якісніше і успішніше. А з ким це починати, як не з найбільшим фешн-ритейлером України?!
Антон Бокий
Head of PR and Social Media Marketing INTERTOP

Чому вирішили зробити рекламну кампанію саме у стилі серіалу «Секс і місто»? Хто став ініціатором?

Таня Парфільєва
співзасновниця бренду
CHER’17

Таня Парфільєва: У цьому році рівно 25 років культовому серіалу «Секс і місто», а головна героїня закохана у взуття — тут склався справжній perfect match. Спочатку ми подумали, що лише наш продуктовий ролик буде у цьому стилі. А пізніше прийшла ідея зняти омаж на культові серії серіалу з нативною інтеграцією нашої колаборації.

Ми дуже раді, що INTERTOP довірились нам і підтримали цю досить сміливу креативну ідею. До речі, режисером серіалу став Євгеній Таллер — саме він запропонував озвучити героїнь професійними акторками дубляжу, які в оригіналі озвучували цей серіал українською. 

У цьому році рівно 25 років культовому серіалу «Секс і місто», а головна героїня закохана у взуття — тут склався справжній perfect match.
Таня Парфільєва
співзасновниця бренду CHER’17

Кого залучали до створення колаборації CHER’17 та INTERTOP?

Антон Бокий: Якщо говорити конкретно про технічну та виробничу складову, то тут працювала безпосередньо команда CHER’17 та INTERTOP. Планування колекції в умовах повномасштабної війни — складний процес, який потребує ретельної підготовки та швидкості. Ми зустрілися ще на початку грудня 2022 року — команда CHER’17 та відділ комерції і маркетингу INTERTOP. Ми чітко й детально спланували колекцію: проговорили дизайн речей, силуети, цільову аудиторію колекції і т.і. Далі почався стандартний процес створення, домовленостей із фабриками, перші зразки. Згодом почали створювати комунікаційну стратегію та візуал.

Ми вирішили вийти не просто із звичайним рекламним роликом (хоча він набрав вже більше 600 000 переглядів органічно) і кі віжуалами, а створити справжній тренд в аудиторії на цю колекції. Відповідно у нас була запланована етапність в комунікації. Якщо коротко, то це анонсування, вихід із рекламним роликом, підтримка від інфлуенсерів і серіал-омаж. Але це ще не кінець…

Новина за темою
«Тьолочки» врятують світ і стьоб про 45 кг: експертний розбір кампанії CHER’17

Чому саме серіал-омаж? Ви надихнулись чимось схожим чи це виключно ваша ідея?

Таня Парфільєва: У наш час складно вигадати велосипед, але нічого схожого в інфопросторі раніше не бачила. Принаймні в якості рекламної кампанії. Також більшість клієнтів відмітили, що ідея дуже свіжа, і їм вперше хочеться додивитись рекламу до кінця. Навіть більше — вони з великим нетерпінням очікували кожну нову серію.

Які результати даного промо? Чи знадобилось додаткове просування серіалу-омажу? Чи все це відбувалось органічно?

Таня Парфільєва: Результат нас приємно здивував. Ми були впевнені, що аудиторія оцінить, але все рівно не очікували, що люди будуть, у прямому сенсі слова, вимагати продовження, а кількість репостів стане рекордною. Ми попали в яблучко з ідеєю, і органічне охоплення зростало на очах. Загалом, враховуючи всі соцмережі CHER’17 та INTERTOP, охоплення склало близько 6 000 000 унікальних користувачів і продовжує зростати прямо зараз. Ролики стали у хорошому сенсі вірусними. А перші дві серії набрали більше 1 000 000 переглядів. 

Враховуючи всі соцмережі CHER’17 та INTERTOP, охоплення склало близько 6 000 000 унікальних користувачів і продовжує зростати прямо зараз.
Таня Парфільєва
співзасновниця бренду CHER’17

Чи можна очікувати на продовження колаборації у майбутньому?

Антон Бокий: Для CHER’17 працювати із взуттям — новий досвід, тож передусім ми будемо відштовхуватися саме від результатів цього дропу та клієнтського досвіду. Але ми вже бачимо, що колекція користується неабияким успіхом, а продажі ростуть тиждень за тижнем. Але чи буде колекція «осінь-зима» — нехай це залишиться поки маленьким секретом. Так цікавіше буде. 

Насправді ця колаборація — той випадок, коли два українських бренди об’єдналися та підтримали один одного для того, щоб створити щось особливе, якісне, стильне, а головне — доступне для всіх українок. Дякуємо команді CHER’17!

Розкажіть друзям про новину

Нове відео