12 Чер 2024, 12:07

Витоки даних та риба в мікрохвильовці: консалтингова компанія створила настілку про ІТ-відділ

Минулого року шведській ІТ-консалтинговій компанії Castra вдалося створити неабиякий ажіотаж завдяки рекрутинговій кампанії, написаній мовами «Зоряного шляху», «Володаря перснів» та «Зоряних війн». Кампанія стала вірусною на Reddit, її похвалив капітан Кірк, актор Вільям Шетнер, і вона отримала власну сторінку на Клінгонській Вікі.

І ось наступна ґік-кампанія від Castra та агенції We Are More. Цього разу завдання полягало в тому, щоб представити пропозицію Castra потенційним клієнтам. Класичний бриф з несподіваним цікавим рішенням — картковою грою «Консультанти ІТ».

«Консультанти ІТ» — це колекційна карткова гра, у якій консультанти Castra борються з падінням серверів, витоками даних, рибою в мікрохвильовій печі та іншими жахливими загрозами, що ризикують знищити ІТ-відділ гравця. Це, мабуть, перша в історії гра, де професія ІТ-консультанта відіграє головну роль.

«Наші консультанти заслуговують на всі можливі похвали. Вони вже є героями, які щодня рятують наших клієнтів, але ж «бекенд-варвар» звучить трохи крутіше, ніж «системний розробник»?», — зазначила Юлія Лазар, маркетинг-директорка Castra.

Ігрова механіка «Консультантів ІТ» натхненна класичними колекційними картковими іграми, такими як «Покемони» та «Magic: The Gathering». Кожен гравець збирає власну колоду, що складається з карт консультантів, карт загроз та баффів, які він може використовувати для дуелей проти інших гравців. Перший боєць, який витратить весь свій бюджет, втратить свій ІТ-відділ.

«Переглядати каталоги продажів — це не весело. Але, сподіваюсь, грати в це буде цікавіше. Для нас це цікавий новий спосіб продемонструвати широту нашої пропозиції, продовжуючи будувати бренд Castra як найдивакуватішої ІТ-консалтингової компанії Швеції. У світі технологій є багато любителів настільних ігор. Сподіваємось, вони будуть так само зачаровані цією чарівною грою, як і ми», — прокоментував Лазар.

«Консультанти ІТ» містить 60 гральних карт, книгу правил та ігрові жетони. Її можна придбати на спеціальному сайті та у шведському магазині настільних ігор Alphaspel. Цієї осені заплановано кілька розширень.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео