05 Тра 2023, 13:22

В Україні з’явився чат-бот, що видаляє коментарі в соцмережах про контрнаступ ЗСУ

Команда волонтерського проєкту UA Anti Spam Bot запустила нову функцію — можливість блокування коментарів на тему контрнаступу ЗСУ в Telegram-каналах і групах.

Це опціональна функція, яку за бажанням можуть увімкнути адміністратори Telegram-каналів і груп, які встановили UA Anti Spam Bot.

Нова функція відповідає рекомендаціям Міністерства оборони України щодо припинення обговорень стратегічних військових планів, зокрема тих, які стосуються майбутнього контрнаступу.

Бачимо в соцмережах багато спекуляцій, дезінформації та псевдоекспертних коментарів на тему контрнаступу ЗСУ. Крім того, Росія намагається вплинути на громадську думку щодо контрнаступу, використовуючи інформаційно-психологічні операції. Тому в нас з’явилась ідея нової фічі, яку ми протестували серед адміністраторів і користувачів українських Telegram-каналів і груп. Понад 75% опитаних проголосували “за” впровадження можливості блокування коментарів щодо контрнаступу.
Дмитро Вакуленко
Conversational Frontend Engineer в IT-компанії Master of Code Global, автор ідеї та розробник UA Anti Spam Bot

Загалом безоплатний інструмент UA Anti Spam Bot вже встановили адміністратори понад 870 українських Telegram-груп і каналів. Чат-бот охоплює понад 640 000 користувачів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео