08 Чер 2023, 12:23

Українські експерти розкажуть про ефективний маркетинг із обмеженими бюджетами

Projector Creative & Tech Institute організовує безоплатну онлайн конференцію ХІД про маркетинг. 23 червня шестеро українських експертів розкажуть про різні маркетингові методи та інструменти для залучення клієнтів і підвищення продажів навіть попри обмежені бюджети.

Конференція стане фінальним етапом програми Projector & INCO Academy — Work in Tech за підтримки Google.org. Онлайн подія буде корисною для маркетологів різного рівня – від початківців до досвідчених спеціалістів, а також для власників малого й середнього бізнесу, студентів і випускників маркетингових програм, та для фахівців, яким наразі бракує досвіду й бюджету для втілення задумів.

У програмі заплановані виступи таких спікерів, як:

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

  • Ілля Азовцев, Growth Marketing Lead у Expandi.io та ex-Growth Marketer lempire & lemlist, розповість, як перетворити ком’юніті на канал для залучення нових клієнтів у стартапі;
  • Анастасія Авраменко, CMO в obimy, розкаже про спілкування з аудиторією і віральність;
  • Ігор Шевкопляс, Ex-CMO у SendPulse, пояснить, як налаштувати email маркетинг з нуля;
  • Сергій Гудков, Senior Product Manager у Adwisely, говоритиме про лендинги як справжній маркетинговий інструмент;
  • Володимир Сябрук, ex-Product Manager & Campaign Manager у Talkable, ex-Retail Marketing & Loyalty Manager в Adidas/Reebok, ділитиметься досвідом роботи з реферальними програмами за мінімальних бюджетів;
  • Юліана Осельська, керівниця з маркетингу Google Workspace в EMEA, допоможе зрозуміти, як вивести сайт на першу сторінку в Google.

Участь у конференції відбуватиметься за попередньою реєстрацією. Подія пройде на платформі Projector Library. Після події організатори поділяться записом, який залишатиметься у відкритому доступі.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео