06 Гру 2022, 13:41

Українські діти створили ліричну відеолистівку воїнам-захисникам

Діти залишаються дітьми навіть в умовах війни. Під час небезпеки вони спускаються в укриття – і продовжують там безтурботно сміятися й гратися в улюблені ігри. Коли дорослі невпевнені у завтрашньому дні, малеча сміливо мріє, бо переконана, що ранок точно настане завдяки ЗСУ.

Тому, щоб відзначити мужність, відданість, незламність та непереможність воїнів, маленькі «фоксики» та мережа Фокстрот підготували оригінальну відеолистівку. Створений він з малюнків, що їх намалювали талановиті юні творці, а лист – складений з рядків текстів їхніх привітань.

Цей ліричний ролик адресований захисникам і захисницям від імені всіх українських дітей до Дня Збройних Сил України. До речі, озвучений він також вустами малечі, які висловлюють щирі й глибокі слова подяки своїм янголам-охоронцям.

«Наразі в Україні кожен день – це день  ЗСУ. Ми щодня дякуємо воїнам за новий ранок у своїй, вільній країні. А 6 грудня, у професійне свято всіх військових, разом з юними фокстротівцями захотілося привітати наших хлопців по-особливому, віддячивши їм оригінальним подарунком», – зазначила Ольга Вітомська, в.о.маркетинг директора мережі Фокстрот.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео