Телефон чи пристрій самозахисту: кампанія нагадала чоловікам про проблеми жіночої безпеки
04 Бер 2025, 15:45

Телефон чи пристрій самозахисту: кампанія нагадала чоловікам про проблеми жіночої безпеки

Благодійна організація з позитивної маскулінності Beyond Equality та агентство Forsman & Bodenfors об’єднали зусилля, щоб запустити нову кампанію, покликану залучити чоловіків до розмови про безпеку жінок.

Кампанія «See What She Sees» була натхнена моментом у «Шоу Грема Нортона», де актори Сірша Ронан і Пол Мескаль ненавмисно підкреслили разючий контраст у тому, як чоловіки та жінки орієнтуються у повсякденних ситуаціях.

Ґрунтуючись на даних національного опитування, яке показало, що приблизно шість із десяти чоловіків вважають, що занепокоєння безпекою іноді перебільшені, а також те, що 95% чоловіків погоджуються, що вони несуть однакову відповідальність за забезпечення безпеки жінок, мета кампанії — висвітлити щоденні розрахунки, які жінки роблять, щоб почуватися в безпеці, часто непомітно для чоловіків.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

NRG опитала 2000 респондентів, які демографічно репрезентують населення Великобританії. Опитування також виявило:

  • Сім із десяти жінок відчувають занепокоєння через те, що за ними слідкують або переслідують, перебуваючи наодинці в громадських місцях (проти 44% чоловіків).
  • Майже дві третини (65%) жінок кажуть, що побоювання безпеки обмежують їх соціальну та професійну участь, порівняно з трохи більше половини (55%) чоловіків.
  • Майже дві третини жінок (64%) відчувають погане психічне здоров’я через проблеми безпеки, порівняно з 56% чоловіків.

Крім того, майже половина жінок (47%) вважають громадський транспорт місцем, де вони почуваються найбільш небезпечно, підкреслюючи критичну прогалину в повсякденній безпеці, яка впливає на мільйони під час щоденних поїздок на роботу та в повсякденному житті.

Розкажіть друзям про новину