06 Чер 2023, 14:46

Своє ім’я можна вписати у наступну місію NASA на Юпітер

Подорож у космос – це великий подвиг, який не кожному під силу здійснити. Але, можливо, замість того, щоб вирушати в галактику, як щодо того, щоб відправити своє ім’я замість себе?

NASA запросило людей з усього світу зареєструватися і залишити своє ім’я у «Message in a Bottle». У рамках кампанії імена будуть вигравіювані поряд з віршем, написаним американською поетесою, лауреаткою Нобелівської премії Адою Лімон, для подорожі на супутник Юпітера – Європу. Лімон була запрошена відвідати центр JPL, щоб побачити космічний корабель на власні очі перед тим, як написати вірш під назвою «In Praise of Mystery: A Poem for Europa».

Мікрочіп буде на борту космічного апарату Europa Clipper, який стартує в жовтні 2024 року і досягне небесного тіла в квітні 2030 року. NASA пояснює, що метою місії є не пошук життя на Європі, а перевірка того, чи можуть океани під її крижаною корою його підтримувати. Clipper здійснить 50 прольотів повз Місяць на низькій висоті 16 миль над його поверхнею.

Це не перший раз, коли NASA дозволяє людям відправити частинку себе в галактику. Так само було з нещодавнім польотом «Артеміда-1» на Місяць і кількома іншими польотами на Марс. На Золотиому диску «Вояджера» NASA відправила в космос звуки і зображення, які представляли життя на Землі.

Космічні ентузіасти матимуть час до 23:59 31 грудня 2023 року, щоб подати свої імена, якщо вони бажають взяти участь у місії. 108 713 людей вже зареєструвалися, щоб відправити маленьку частинку себе на Юпітер.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео