18 Вер 2023, 10:35

Spotify додав ностальгічну гру, що нагадує роки без смартфонів

На Spotify зберігається понад 100 мільйонів треків, п’ять мільйонів подкастів і 350 000 аудіокниг, але чи знали користувачі, що там є ще й гра?

Spotify додав гру Eat this Playlist, щоб нагадати сентиментальні спогади про дні, проведені з телефонами Nokia, такими як 3310. Це версія класичної гри «Змійка» від Spotify, але з музичним підтекстом.

За повідомленнями деяких ЗМІ, гра була представлена в червні як частина тесту для обраних користувачів. Схоже, тепер вона стала постійним доповненням, оскільки нещодавно цю функцію було виявлено під час навігації в застосунку.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Щоб знайти гру, потрібно відкрити будь-який плейлист і натиснути на три крапки.

Eat this Playlist грає так само, як аркадна відеогра 90-х, але «змійка» складається з пісень у списку. І замість того, щоб їсти яблука, вона харчується музикою і споживає треки з обраного плейлиста.

Коли трек з’їдається, його обкладинка додається до тіла змії. Приємним музичним штрихом є те, що коли персонаж пробирається до їжі, у фоновому режимі грає відповідна пісня. Колір інтерфейсу також змінюється відповідно до обкладинки.

Гравці також можуть додавати треки до своїх особистих плейлистів.

Це цікавий, маловідомий спосіб попереднього прослуховування пісень і відкриття нових улюблених композицій.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео