31 Сер 2023, 10:16

«Самогубство не дискримінує»: ролик об’єднав різних людей з різним життям

Напередодні Всесвітнього дня запобігання самогубствам, який відбудеться 10 вересня, організація Lifeline, що надає психологічну допомогу та запобігає самогубствам, запустила інформаційний проект «Suicide Doesn’t Discriminate», спрямований на подолання стигматизації, який очолило креативне агентство Thinkerbell.

Щоб заохотити людей думати по-іншому і допомогти зруйнувати деякі хибні уявлення в суспільстві про самогубство, Thinkerbell і Lifeline зібрали людей, які ведуть дуже різні життя, щоб вони взяли інтерв’ю один у одного і поділилися своїми історіями.

В одному фільмі військовий ветеран і молодий інженер поділилися своїм життєвим досвідом, пов’язаним із суїцидальними думками.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

В іншому фільмі гордий чоловік з племені воримі та любляча дружина і мати беруть інтерв’ю один у одного, об’єднуючись своїми сильними історіями та спільним досвідом.

Пол Свон, виконавчий креативний директор Thinkerbell, сказав: «Реальні історії, які з’являться в результаті роботи над фільмом, переконливо доводять, що ви можете бути звідки завгодно, мати будь-яку роботу, робити що завгодно і все одно боротися з суїцидальними думками».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео