26 Тра 2023, 16:18

Ролики розповіли про необхідність відновлення сексуального життя воїнів з бойовими пораненнями

Серія відеороликів і постерів говорить, що секс людини з бойовим пораненням може бути таким же чуттєвим, пристрасним, різноманітним, як і будь-який інший. 

Кампанія є першим комунікаційним етапом платформи Resex — освітнього проєкту про сексуальне життя для воїнів із пораненнями. Для платформи Patsany розробили нейм, айдентику, сайт та заверстали посібники про повернення до сексуального життя після поранень для чоловіків та жінок. 

Секс і сексуальність все ще залишаються табуйованими в Україні темами. А особливо, коли мова йде про військових, які пережили фізичну травму або стикаються з психологічними наслідками участі в бойових діях. За даними МОЗ, 2041 військовий отримав статус людини з інвалідністю від початку широкомасштабного вторгнення і проходить шлях змін. 

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Також за словами військових медиків та психологів, понад 30% військових, повертаючись додому, мають зміни в сексуальному житті. На шляху до реінтеграції ветерани та ветеранки стикаються з низкою важливих викликів. Серед них, крім фізичного та психологічного відновлення, – відбудова близьких та інтимних стосунків з партнером чи партнеркою. Вони є важливою складовою успішного переходу до цивільного життя.

Військові медики та психологи кажуть, що понад 30% військових, повертаючись додому, мають розлади в сексуальному житті. На шляху до реінтеграції ветерани та ветеранки стикаються з низкою важливих викликів. Серед них, крім фізичної та психологічної реабілітації, – необхідність відбудови близьких та інтимних стосунків з партнером чи партнеркою. Саме вони є основоположними для якісного повернення до цивільного життя. 

Мета кампанії «Любись»  — відповісти на важливі питання про інтимні стосунки, які можуть виникнути у воїнів при різних пораненнях та у їхніх партнерів. «Ти головне —  Любись» — гасло, яке актуалізує інтимність як спосіб отримувати задоволення незалежно від зовнішнього вигляду, військового досвіду чи поранення. 

Креативи кампанії мають стриманий та ніжний тон, щоб підкреслити важливість побудови близьких та довірливих інтимних стосунків з коханими на етапі переходу до цивільного життя. 

Постери кампанії вже можна побачити на вулицях Києва, згодом вони з’являться й на вулицях Вінниці. 

Ролики “Ти головне – Любись” також доступні для перегляду у соцмережах Veteran Hub. Зокрема, йдеться про маніфест кампанії, а також відео з трьома історіями військових – ветерана добровольчого батальйону Родіона Тристана, ветерана ВМС України Гліба Стрижка, військового ЗСУ Юрія Здора. 

Ініціатори кампанії переконані, що і по той бік поранень існує різноманітне та багатогранне інтимне життя. Лиш до реабілітації слід підійти максимально обережно і грамотно. 

Кампанія реалізується у межах проєкту «Сприяння побудові довготривалих близьких стосунків у сім’ях ветеранів та військових», що виконує БО «БФ “Ветеран ХАБ++”» в межах проєкту «Спроможні та сильні», який реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео