03 Лис 2023, 15:03
PR

Карусель, 10 сторінок на день, гарідес саганакі. Ретроспектива тижня з Сашею Фідкевич

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Саша Фідкевич, бізнес-консультантка, спеціалістка з розвитку брендів, авторка книги «Як начинити гадюку салом».

Як минув тиждень?

Кожен мій тиждень відчувається, як карусель. Я пристібаюся паском безпеки в понеділок і лечу крізь усі наступні дні. Тобто це завжди про швидкість, яскравість і постійні зміни. Тому зазвичай, коли мене запитують: «Як справи», я відповідаю: «Різноманітно». Цей тиждень також виявився щедрим на події.

Це завжди про швидкість, яскравість і постійні зміни.

Більшу частину часу я присвятила проєкту, до якого нещодавно долучилася. Працювала над описами різних процедур і корпоративних документів, зокрема організаційною структурою бізнесу, стратегічними цілями та KPI.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Крім цього, я продовжую консультувати власників бізнесу щодо побудови ефективних процесів усередині компаній. І цього тижня я готувалася до презентації нової комунікаційної стратегії для великого українського бізнесу. Переді мною було завдання проаналізувати чинні зовнішні та внутрішні комунікації та запропонувати шляхи їх покращення. А також — допомогти компанії об’єднати три відділи в один і показати, як це може вплинути на якість та ефективність комунікацій. Вийшло класно, тож я задоволена результатом. 

У вівторок я виступала як спікерка на курсі про розвиток особистого бренду, який зараз проводить спеціалістка з маркетингу Даша Андрєєва. А потім — мала співбесіду на програму «Бізнес та суспільство» від Аспен Інституту. Сподіваюся, що вже незабаром долучуся до цього класного ком’юніті.

А ще — я написала промову для виступу під час PR-марафону, який відбудеться вже 8-го листопада. Цей текст кілька днів жив у моїй голові, і я нарешті перенесла його на папір. Вийшло натхненно. Тож я з нетерпінням чекаю на подію, щоб поділитися своїми думками та досвідом з учасниками марафону.

Відкриття тижня

Канадська спортсменка зі стрибків у воду Моллі Карлсон. Я рекомендую зайти на її інстаграм акаунт і подивитися, як вона виконує свої стрибки. Мені здається, це найкраща мотивація для всіх, кого зупиняє страх у будь-яких проєктах і на будь-яких життєвих етапах.

Що дістало за тиждень?

Цього тижня мене втомила й відверто дістала хвороба сина. Усі мами мене зараз зрозуміють. Ми мали безліч планів на шкільні канікули, але їм, на жаль, не судилося здійснитися.

Музика тижня

Я звикла слухати музику в машині дорогою на роботу. Але зараз мій офіс розташований за 8 хвилин від дому, тож останнім часом музики в моєму житті стало менше. Втім, цього тижня мені потрібно було сконцентруватися над описами проєктів, тож мій автомобільний плейлист переселився в навушники. Я слухала треки, які допомагають зосередитись на роботі. Залишаю декілька улюблених, які допоможуть із концентрацією уваги.

Також я фанатка інструментальної музики, зокрема Юссефа Дейса. Вона ідеально пасує неспішним осіннім вечорам.

Що почитати?

Зараз я намагаюся читати більше бізнес-літератури. Настільною книгою цього тижня є The Personal MBA 10th Anniversary Edition. Вона лежить на моєму робочому столі. І кожного ранку, перед початком роботи, я читаю 10 сторінок, щоб налаштуватися на продуктивний день.

Також кілька днів тому я закінчила читати книгу Едіт Еґер «Вибір». Її я отримала в подарунок від клієнта. Спочатку була здивована такому презенту, а точніше — вибору самої книги. Понад пів року вона лежала на моїй книжковій полиці й нещодавно почала манити до прочитання. Попри те, що історія в цій книзі неймовірно складна, текст дуже життєствердний та легкий до прочитання. Для мене ця книга стала маніфестом любові, свободи та сили людського духу.

Що подивитися?

З останнього, що я переглянула, — це американський мінісеріал «Падіння дому Ашерів». Дивилася його англійською мовою з іспанськими субтитрами, щоб прокачувати рівень знання іноземних мов. Історія цікава і стильно знята. Рекомендую усім, хто любить полоскати свою нервову систему.

Також цього тижня ми з чоловіком встигли подивитися в кінотеатрі стрічку «Привиди у Венеції». Це американський детектив режисера Кеннета Брана про літературного персонажа Агати Крісті Еркюля Пуаро. Відверто, у порівнянні з попередньою частиною «Вбивство на Нілі», ця стрічка видалась мені занадто гнітючою.

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

  • Duolingo — безкоштовний додаток для вивчення іноземних мов. Його я використовую для практики іспанської та грецької. Цими мовами я володію доволі непогано. Втім, уже протягом 71-го дня щоденно користуюся додатком, щоб підтримувати рівень. Як на мене, саме для вивчення мов цієї програми недостатньо, проте вона ідеальна для підтримки рівня та щоденної практики.
  • Google Keep — сервіс призначений для створення та зберігання нотаток. Це один із моїх найулюбленіших нотатників. Від дуже зручно організований і легкий у використанні.
  • Notion — це програма для планування справ. Усе моє робоче життя знаходиться в цьому додатку. Він дозволяє створювати шаблони для будь-яких потреб і справ.

Плани на вихідні. Поради, куди піти

Я фанатка ринків. Тож раджу відвідати ринок і придбати класних сезонних продуктів. Я, приміром, планую, завітати на місцевий, а потім потішити родину смачною грецькою стравою — гарідес саганакі. Це — креветки, тушковані в томатному соусі з фетою.

Ну і, звісно, допоки осінь ще тепла і яскрава, необхідно насолоджуватися нею на природі. Мій вибір на вихідні — Сирецький гай, один із найулюбленіших лісів дитинства.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео