02 Чер 2023, 12:06

Півтижня у ванній, фісташки у пачці з арахісом. Ретроспектива тижня з Олександром Яворським

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Олександр Яворський, cпівзасновник та креативний директор nevgamovni.

Як минув тиждень?

Наче знаєш Київ, але він весь час різний.

Він минув повний любові до Києва. Знаєте, споглядати Київ у травні — це якийсь естетичний оргазм, гуляли весь день із дівчиною на День Києва і просто дихали містом, як наркомани. Наче знаєш Київ, але він весь час різний: ноги несуть до нових закладів, які відчиняються під час війни(!), а очі розбігаються від крутих людей навколо з їхніми неймовірними домашніми улюбленцями.

На Пейзажці бачили просто леді собакессу, яка поводила себе так, ніби вона написала кілька книжок з етикету. Другу частину тижня я провів у ванній кімнаті по зрозумілій причині, а не через те, що відростив зябри.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Відкриття тижня

Відкрив для себе мигдалевий круасан в «Спельті», це просто незаконно смачно, затримайте їх хтось.

А ще був на відкритті нового продакшена старого знайомого tomin film, з яким ми (nevgamovni) уже встигли зняти рекламну кампанію для улюблених hotline.finance. Скоро побачите — я б за таку рекламу гроші брав би і вимкнув би кнопку skip.

Що дістало за тиждень?

Ну ви ж самі знаєте, що дістало, саме «що», бо це нелюди.

Музика тижня

Я хоч і люблю всілякий old school hip hop типу 2Pac, Xzibit, Nas, Ice Cube, але на слізки мене пробило від пісні чарівної Gracie Abrams. Отакий от я парадоксальний.

Що почитати?

Зараз читаю улюбленого Фіцджеральда «По той бік раю». Обожнюю іноді почитати меланхолійні історії багатих нащадків, яким доля підкинула трохи лимонів. А описи його героїв — це окрема фісташка в пачці з арахісом (розумійте, як хочете). Цей текст я повністю скопіював з мого інстаграму, а якщо ви дочитали до цього моменту, то я, виходить, достатньо цікавий, щоб підписатися.

Ще прочитав «Залишок дня» Кадзуо Ісігуро, рекомендую для тих, хто намагається зняти тривожність: англійська, затишна, як травневий вечір без тривог, і водночас глибока.

Що подивитися?

Подивився нещодавно «Запах жінки», і всім рекомендую зробити так само, якщо раптом не бачили. Вчить любити життя та цінувати кожний момент, попри обставини, а це як ніколи потрібно кожному з нас. Зараз такі фільми рідкість, скажу, як бабка на лавці.

Ще подивився «Люксембург, Люксембург», і, якщо чесно, мені більше зайшли «Мої думки тихі» — показався більш тоншим/закінченим/довершеним (оберіть потрібне).

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

  • Instagram
  • Bear — для нотаток по роботі та думок
  • Київ Цифровий — тут і про тривогу можна дізнатись, і коли твою тачку черговий раз евакуювали на Подолі.

Плани на вихідні. Поради, куди піти.

Виспатись, чого бажаю усім без виключення киянам.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео