23 Вер 2022, 14:16

Обман з чотирьох боків, музика для завивання. Ретроспектива тижня з Надією Кушнір (Надьожною)

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Надія Кушнір (Надьожна), ілюстраторка, дизайнерка та хазяйка Гуся.

Як минув тиждень?

Тиждень був напруженим: багато переїздів, Польща, слідом Київ, тоді багато їзди по області. В роботі настав дивний момент, коли прийшлося проводити аудити, перевіряти з юристом купу звітів і розривати угоди через порушення, що дуже виснажує і розчаровує. Я тривалий час розуміла, що мене десь обманювали, але не мала прямих доказів або закривала на них очі. А тут це з чотирьох боків одночасно, задача виявилася непосильною. По черзі з юристом ловили кров з носа 🙂

Автор: Надьожна

Відкриття тижня.

Не так давно ми завели собаку, і цього тижня вона згризла мій раритетний чохол від акордеону (благо акордеон вцілів 🙂 Але в пошуках нового чохла я відкрила для себе цифровий акордеон Roland. Коли я вчилася в музичній школі, для мене було цілою проблемою займатися вдома, адже батьки забороняли грати після 21, а з навчання я поверталася якраз в такий час, а то й пізніше. Ніколи не бачила цифрових акордеонів і навіть не здогадувалася про їхнє існування. Він би вирішив свого часу всі мої проблеми. Та і зараз, якби він не коштував як машина, я б вже його точно придбала 🙂

Автор: Надьожна

Що дістало за тиждень?

За тиждень дістали люди й договори. Не розумію, навіщо ми взагалі їх підписуємо, якщо всім байдуже і всі їх порушують. Дістало, що я надто добра до всіх, і люди мою тактовність і доброту сприймають за слабкість. А мені виховання не дозволяє їх поставити на їх законне стрьомне місце.

Автор: Надьожна

Музика тижня.

Музика мого тижня така:

  • The Crane Wives — Curses
  • Fish in a Birdcage — Rule #21 — Momento Mori
  • AKMU — Melted

Цього тижня хотілося слухати щось, під що хочеться завивати 🙂

Автор: Надьожна

Що почитати?

Із читанням цього тижня тяжко (якщо не рахувати книг про кулінарію) Я закінчила (нарешті!) читати «Несподівану радість самотності» Кетрін Ґрей. На мене ця книжка не дуже добре вплинула, і нікому її читати я точно не буду радити. Особливо, коли люди намагаються вирішити, що вони зараз хочуть від життя і чи хтось їм взагалі потрібен. Із цією книжкою відповідь точно буде, що ніхто їм непотрібен, хоча зовсім не обов’язково, що це так. Краще почитати Джека Лондона, і в голові стане трошки ясніше зі всім.

Автор: Надьожна

Що подивитися?

Цього тижня я дивилася на Netflix передачі про кулінарію, з‘явився новий «Chef’s table» + у мене незакінчений «Залізний шеф-кухар» і «Школа шоколатьє». Боюся, що скоро зі мною тільки про їжу й можна буде говорити:)

Автор: Надьожна

Ваш топ-3 застосунків на телефоні.

Facebook, Приват24 для бізнесу, Telegram. Я не дуже люблю Instagram і всяке інше, та й часу взагалі на все мало. Інколи не встигаю навіть зробити речі, які декілька хвилин займають.

Автор: Надьожна

Плани на вихідні. Поради, куди піти.

На вихідних планую з’їздити в Полтаву вперше в житті, повернутися в Київ на ярмарку Всі.свої і тоді рушити до Львова додому. На рахунок, куди сходити, хотіла б порадити всім провести час із сім‘єю вдома, у спокої й мирі. Не покидає якесь тривожне відчуття, тому важливо зараз набутися зі своїми.

Автор: Надьожна

Розкажіть друзям про новину

Нове відео