19 Кві 2024, 17:24

Колаба з УЗ, дорожня романтика, контактна імпровізація. Ретроспектива тижня з Мариною Булацькою

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Марина Булацька, що керує двома напрямками в Сільпо — фермерськими продуктами та хелсі фудом.

Як минув тиждень?

Емоційно насичений і трохи метушливий тиждень вийшов.

Я проїхала 1646 км за маршрутом Київ-Львів-Варшава-Львів-Київ, щоб 16 квітня бути на івенті ЄБРР «Sustainable Food Retail in Emerging Economies», i дуже цьому рада. Люблю дорожню романтику та встигаю за цей час переслухати нові випуски своїх улюблених подкастів та купу музики. І сам івент класний — круті спікери, актуальна тема та обмін досвідом.

А ще довгоочікуваний запуск колаби з УЗ підвищив рівень гормонів щастя й задоволення. Ледь заспокоїлася.

Відкриття тижня

У мене зараз основні відкриття пов’язані із новим хобі — контактною імпровізацією. Цього тижня продовжувала дивуватися, як круто на тіло впливає гравітація і як складно утримувати увагу на цьому. Але якщо осідлав цю навичку, стає набагато цікавіше.

Що дістало за тиждень?

Люди пишуть у месенджері «привіт» і чекають, поки ти теж їм відповіш «привіт».

Знаєте, буває так, що люди пишуть у месенджері «привіт» і чекають, поки ти теж їм відповіш «привіт». Доти вони не продовжують писати своє повідомлення. Так ось мене це сильно напружує, і чомусь цього тижня я отримувала дуже багато таких повідомлень.

Музика тижня

Заслухала до дірок 2 альбоми: 

  • Floating Points — гурт британського електронника Сема Шеперда.
  • Peace Orchestra — сольний проєкт віденського тріп-хоп — даб продюсера Пітера Крюдера, відомого за дуетом Kruder & Dorfmeister.

Що почитати?

Я зараз читаю книгу про горіхи та кайфую.

Оу, не беруся рекомендувати якусь конкретну книгу, можу сказати, що я зараз читаю книгу про горіхи та кайфую. Тепер знаю, що кеш’ю росте на високих деревах разом із плодами-яблуками (які, до речі, перевозять з Африки до Азії й там просто викидають) та багато цікавих нюансів про їхнє вирощування та переробку. Але ось замовила i чекаю на доставку книги Slow Productivity: The Lost Art of Accomplishment Without Burnout — послухала подкаст з автором і вирішила зануритися в його концепцію.

Що подивитися?

Я б порадила перевірити, чи залишилися квитки на прем’єру опери Іллі Разумейка та Романа Григоріва GAIA–24. Прем’єра відбудеться 10 травня у Жовтневому. Неймовірним успіхом було схопити ці квитки.

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

  • пошта;
  • Telegram;
  • Spotify.

Плани на вихідні. Поради, куди піти

На суботу в мене завжди великі плани.

Зазвичай я відпочиваю по суботах, а в неділю вже підтягую робочі завдання, планую наступні тижні, шукаю різний матеріал.

Тому на суботу в мене завжди великі плани — масаж, англійська, танці, зустрічі з подругами тощо.

Хочу заїхати до Автостанції на pop-up до Льолі Ланда, до музею Ханенків на виставку графіки «MICT» та в Пінчук Арт Центр на виставку Олександра Ройтбурда.

Якщо раптом хтось ще не сходив на Аллу Горську до Українського дому — треба було б це виправити.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео