16 Кві 2024, 14:14

Для пасажирів «Укрзалізниці» запустили фуд-дроп з продуктами вiд українських крафтових виробників

«Укрзалізниця» разом з проєктом «Лавка Традицій» від «Сільпо» випустили серію подарункових наборів з продуктами від українських локальних виробників.

Нині Укрзалізниця — це головна транспортна артерія країни, а традиція фуд-сувенірів живе незалежно від того, як в українських реаліях змінилось сприйняття «подорожей» для українців.  Прямуючи додому, всі прагнуть привезти з собою щось характерне для країни, звідки повертаються — на згадку і в якості сувеніру.

Цей дроп — можливість для кожного українця та іноземних друзів привезти з собою класний продукт з України: шматочок дому для тих, хто за ним засумував, та можливість показати, як смакує українське, відходячи від стереотипів.

У подарункових наборах — крафтові смаколики від 12 резидентів «Лавки Традицій» з усіх куточків України. Від варення з соснових шишок і бесарабських спецій до конопляної пасти та закарпатських пряників з горіхами — усе це створено фермерами та крафтярами з великою любов’ю до свого діла. Серед виробників цього дропу: «Київське Сухе Варення» зі своїми натуральними цукатами, «Molfar», просто з самісінького Закарпаття, з трав’яними зборами, що власноруч зібрані зі схилів українських Карпат та інші.

Упакування набору захотілось зробити функціональним і помітним. Кожна коробка завʼязана у яскравий вузлик, що при розпаковці перетвориться на бавовняну хустину-бандану з принтом (в маленьких наборах) або на скатертину (у великих). Створені на будь-який смак — солоні та солодкі, великі та малі — кожен з вузликів є відбитком українських традицій та символом гастрономічної спадщини України.

Ознайомитись з детальними описами діяльності виробників можна двома англійською або українською мовами в додатках до кожного з боксів.

Продукція доступна в «Залізній Крамниці» на київському та львівському вокзалах.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео