01 Гру 2022, 12:27

Принц Гаррі і Меган Маркл зійшлися віч-на-віч для гри в теніс у новому ролику

Принц Гаррі і Меган Маркл зійшлися віч-на-віч для зухвалої гри в настільний теніс. Герцог і герцогиня Сасекські знялись у новому промо-відео до Ігор нескорених 2023 року. Це міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Гаррі.

У відео представлені спортсмени, які змагатимуться у спортивному заході, який відбудеться у Дюссельдорфі у вересні 2023 року.

Ігри нескорених 2023 року будуть проводитися вшосте після ігор у Лондоні у 2014 році, у Орландо – 2016, у Торонто – 2017, у Сіднеї – 2018 та у Гаазі – 2022.

У 2025 році змагання також повернуться до Північної Америки і пройдуть у Ванкувері та Вістлері, Канада.

Гаррі розповів, що ідея організувати Invictus Games з’явилася у принца Гаррі, коли він служив в армії.

«Спільнота Ігор нескорених відіграла важливу роль у моєму зростанні та навчанні. Створення Ігор включало прислуховування до сімей військових і ветеранів і безпосереднє спілкування з ними про їхнє життя, і це відкрило так багато перспектив», — додав він. «Це був урок служіння мети, більшої, ніж ми самі, і користь від цього поширюється як на окрему людину, так і на суспільство. Я щиро вірю, що ми найкраще проявляємо себе, коли служимо іншим, і Ігри підтримують цю цінність».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео