08 Лют 2023, 12:07

Про Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного створили мультфільм

Команда «Книги-мандрівки» створила перший мультфільм про Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Більшість українців дізналися про Валерія Залужного 24 лютого вже як про Головнокомандувача ЗСУ. Сильного лідера армії, який зміг зупинити російську навалу, коли світ давав нам «3 дні». Але як Валерій Федорович став тим, ким він є сьогодні – залізним генералом української армії та любителем котиків?

Більше про це можна дізнатися у новому епізоді «Книги-мандрівки. Нескорені» – вебсеріалі про нескорених українців. Від секрету незламності нації до бойових дельфінів – у кожному епізоді всього за 4 хвилини автори розкривають рецепт українського могуття. 

Серію озвучила актриса театру та кіно, заслужена артистка, продюсерка і громадська діячка, а також одвічна руда Леся наших сердець – Ірма Вітовська-Ванца, у ролі України та народний артист, актор театру та кіно – Остап Ступка. 

Над проєктом працює команда Books&Cartoons та Green Penguin у співпраці з Міністерством закордонних справ України. Нескорених створює 80 осіб – ілюстратори та аніматори, сценаристи та історики, режисери, продюсери, музиканти, звукорежисери. У 20 епізодах вони покажуть історію, яку зараз пишуть 44 млн українців. Факти та події, які вивчатимуть у школах по всьому світу.

Перші п’ять сезонів «Книги-мандрівки» переглянули на YouTube близько 11 млн разів, вебсеріал був включений до Всеукраїнської школи онлайн.

Зараз команда працює, щоб додати до всіх епізодів англійські субтитри чи дубляж та запустила проєкт “The Big Book Of Bravery. Unconquered” на Kickstarter. Щоб іноземці по всьому світу могли побачити справжню історію України і не потрапляли на гачок української пропаганди. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео