27 Лип 2023, 12:51

Президент США Террі Крюс зняв свій сеанс колоноскопії

Президент Mountain Dew, що належить PepsiCo, Двейн Елізондо Дью Герберт Камачо прийшов з майбутнього, щоб закликати громадськість «перевірити свій зад» у новій розважальній частині ініціативи «Lead From Behind» Альянсу проти раку товстої кишки, що підвищує обізнаність, надає підтримку та фінансує дослідження, спрямовані на подолання колоректального раку.

У фільмі «Inside President Camacho» персонаж культового комедійного фільму «Ідіократія» 2006 року (його зіграв Террі Крюс, зірка серіалу «Бруклін 9-9») повернувся у минуле, щоб отримати найкраще лікування зараз, щоб я міг жити вічно.

«Я співпрацюю з Альянсом проти раку товстої кишки та «Lead From Behind», тому що разом ми можемо запобігти непотрібним стражданням від раку, якому можна запобігти, – сказав Крю. – Епатажний образ президента Камачо вимагає уваги, на яку заслуговує ця справа. Відтворення цієї ролі здалося мені ідеальним способом продовжувати підвищувати обізнаність і заохочувати людей проходити скринінг».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

П’ятихвилинний ролик, знятий нещодавно заснованою Крюсом агенцією Super Serious у партнерстві з агенцією Раяна Рейнольдса Maximum Effort, є продовженням вірусного відео, випущеного минулого року для цієї некомерційної організації. У попередньому ролику Рейнольдс та його друг знімали власні сеанси колоноскопії.

Новина за темою
Раян Рейнольдс зняв свій сеанс колоноскопії

«Минулого року ми з Робертом МакЕлгенні зняли на відео свої колоноскопії, щоб світ побачив. Це було некомфортно, але це було важливо, – сказав Рейнольдс. – Вплив був настільки великий, що, очевидно, про це почув президент Сполучених Штатів у 25-му столітті. Ми аплодуємо президенту Камачо за його хоробрість, а також ідіотизм».

За даними Zocdoc, посилаючись на «ефект Раяна Рейнольдса», минулорічне гучне відео призвело до збільшення на 36% кількості записів на колоноскопію в день протягом перших трьох тижнів після релізу порівняно зі 100 днями до цього. У період з вересня 2021 по 2022 рік загальна кількість записів підскочила на 34%.

У соціальних мережах також спостерігалося зростання зацікавленості цією темою: кількість дописів з використанням #colonoscopy збільшилася на 244%, а пошукові запити в Google за словами «колоноскопія» та «рак товстої кишки» зросли на 129% та 113% відповідно.

Згідно з дослідженнями, ймовірність захворіти на рак у темношкірих американців на 20% вища і на 35% вища ймовірність померти від цієї хвороби.

«Це лайно вбиває занадто багато моїх виборців, – сказав Камачо у відео. – Особливо темношкірих чоловіків. І мені потрібно, щоб ви всі були живі, щоб проголосувати за Камачо у 2024 році!».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео