Постери, розміщені по всій Британії, зобразили людей у момент їх заїкання
21 Жов 2022, 15:51

Постери, розміщені по всій Британії, зобразили людей у момент їх заїкання

Багато людей, які заїкаються, стикаються з насмішками протягом усього свого життя, що змушує деяких намагатися це приховувати. Нова кампанія STAMMA (Британська асоціація людей, що заїкаються) намагається зняти сором з цієї проблеми і вивести її на світ, художньо зобразивши людей, що заїкаються.

Кампанія «It’s How We Talk», створена лондонським агентством VMLY&R, присвячена Міжнародному дню людей, що заїкаються, 22 жовтня і спрямована на те, щоб нормалізувати заїкання у культурі, яка зазвичай зображує його як щось, що потрібно лікувати, приховувати чи висміювати.

У кампанії представлені фотографії людей у ​​момент заїкання, зняті відомим фотографом-портретистом Девідом Вінтінером, чиї роботи виставлялися у Національній портретній галереї у Лондоні. Зображення будуть показані у зовнішній рекламі по всій Великій Британії.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Існує також фільм для соціальних мереж, в якому люди, зображені на портретах, розповідають про свій досвід і спростовують деякі поширені непорозуміння про заїкуватість, такі як: «Я не п’яний» та «Я не чхаю». Вони закінчують словами: «Я так говорю».

Креативний директор VMLY&R London Даніель Ліах зняв фільм через продюсерську компанію Sticker Studios, а Бет Робертс із агентства Nomad була редактором.

«Було так приємно фотографувати людей, які заїкаються. Люди, які не заїкаються, часто не знають, як реагувати чи куди дивитися, коли говорить заїка. Я сподіваюся, що ці портрети змусять людей зупинитися і не відводити погляд», — йдеться у заяві Вінтінера. «У моменті є багато краси, коли хтось говорить заїкаючись».

Джейн Пауелл, виконавчий директор STAMMA, сказала, що люди, які заїкаються, як і раніше, дуже мало представлені в ЗМІ. Опитування, проведене організацією, показало, що 59% людей не можуть назвати персонажа з фільму чи телебачення, який заїкається.

«Ця кампанія спрямована на те, щоб привернути увагу громадськості до того, що заїкання — це просто те, як деякі люди говорять», — пояснила вона.

Хоча вчені припускають, що близько 1% населення Великобританії заїкається, опитування YouGov у період з 2018 по 2021 рік показало, що 2-4% населення заявили, що вони заїкаються, припускаючи, що багато хто може приховувати своє заїкання.

Минулого року STAMMA подала петицію за ширше висвітлення проблеми заїкання у ЗМІ.

Розкажіть друзям про новину