28 Сер 2023, 11:27

Porsche та Puma випустили спільні колекції кросівок

Porsche об’єднався з зі спортивним брендом Puma, щоб представити дві ексклюзивні колекції кросівок.

Перша колекція присвячена 75-річчю Porsche як автовиробника, а друга – 60-річчю культової моделі 911.

Перша колекція під назвою «Rennsport Reunion 7», у якій представлені кросівки Mirage Sport Tech, представляє собою більш сучасну пропозицію з двох, що включає пари, доступні в чорному або білому кольорі.

Компанія Porsche стверджує, що їхній силует має на меті відобразити суть гоночного треку та урбаністичної моди, а деталі включають брендування Porsche Rennsport Reunion, щорічного заходу компанії, на язичку, устілці та упаковці. Інші елементи дизайну включають класичний дизайн картатого прапора та яскраву гру червоного та синього акцентних кольорів. Кросівки «Rennsport Reunion 7» Mirages можна придбати вже зараз в офіційному інтернет-магазині та в деяких магазинах за 150 доларів.

Що стосується другої колекції, то автовиробник звертається як до минулого, так і до майбутнього своєї культової моделі 911, створюючи дві глибоко натхненні пари, а саме: «Retro», що спирається на Porsche 911 S 2.5 1972 року, та «Heritage», що спирається на новітню модель 911 S/T автовиробника.

Серед помітних елементів дизайну моделі «Retro» – світло-блакитна замша, що повторює оригінальний колір моделі 911 S 72-го року, а також стартовий номер 56. Обмежена до 1 972 пар, модель «Retro» також має шкіряний клапан, який вказує на рідкісність та конкретний номер випуску взуття.

Porsche 60Y 911 Retro Sneaker

Що стосується кросівок «Heritage», то вони втілені у спортивному силуеті сірого кольору з коричневою підкладкою, також виконаної у стилі автомобіля, з якого вони черпають натхнення. На п’яті кросівок гордо красується число 63, що нагадує про рік народження Porsche 911, а також брендинг автовиробника, вибитий на заднику.

Porsche 60Y 911 Heritage Sneaker

Унікальний номер кожного кросівка, кількість яких обмежена до 1 963 пар, розміщено під язичком, що помітно повторює візерунок сидінь автомобіля. Обидві моделі мають комбіновану шнурівку: червону для лівої та чорну для правої, а також додатковий набір шнурків у кожному відтінку. Пакування кросівок перегукується з їхнім кольором, доповнене характерними значками та стартовими номерами. Унікальною особливістю пари «Heritage» є знімний брелок для ключів.

Обидві пари з’являться у продажу з 6 вересня в офіційному інтернет-магазині Porsche за 160 доларів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео