13 Бер 2023, 18:40

Playboy хоче стати альтернативою OnlyFans

У 2020 році журнал Playboy перестав друкуватися через фінансові труднощі. Оновлений журнал, який припинив роботу в 2020 році, дебютує пізніше цього року.

Інтернет-видання планує стати входом на «платформу для авторів» Playboy, яку бренд продає як «поліпшену», «безпечну» та «ексклюзивну» альтернативу OnlyFans.

Замість «зайчиків» у Playboy будуть «творці», що публікуватимуть контент для дорослих на своїх сторінках та фігуруватимуть на онлайн-обкладинках журналу.

До The Post потрапила цифрова обкладинка, на якій зображена модель Аманда Черні, яка заробила понад 1 мільйон доларів як творець Playboy за допомогою бета-версії платформи «Centerfold».

Playboy вперше запустив «Centerfold» разом із Карді Бі в грудні 2021 року як місце «для творчої свободи, художнього вираження та сексуального позитиву». Подібно до OnlyFans платформа дозволяє моделям отримувати платних підписників.

Playboy повідомив, що відмовляється від назви «Centerfold», а платформа буде інтегрована в структуру Playboy.

Наша платформа для творців Playboy — це журнал Playboy 21-го століття. Ми передаємо можливості створення контенту в руки творчої спільноти та даємо їм інструменти для взаємодії та прямої монетизації своїх фанів.
Рейчел Веббер
головна бренд-директорка Playboy

Велика різниця між OnlyFans і Playboy, за словами бренду, полягає в тому, що тоді коли будь-хто може стати автором OnlyFans, творці Playboy повинні подати заявку та бути прийнятими редакційною командою.

Генеральний директор Playboy Бен Кон сказав, що сподівається, що його платформа для творців «підірве» нинішню економіку творців «так само, як журнал Playboy сколихнув видавничу індустрію майже 70 років тому».

Компанія повідомила, що новий цифровий журнал міститиме статті від творців і контент про те, як це –— бути частиною Playboy.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео