30 Тра 2023, 10:03

Персонажі гри Diablo IV ожили у короткометражному фільмі

Моторошний короткометражний фільм, що анонсував запуск гри Diablo IV 6 червня, оживив персонажів знаменитої готичної серії відеоігор від Blizzard Entertainment (і закликав гравців врятувати їх з тенет зла).

Новий фільм під назвою «Saviors wanted» був розроблений креативним агентством 72andSunny, знятий оскароносною режисеркою Хлої Чжао. Вона стала першою жінко. азійського походження, яка отримала «Оскар» (зокрема, «Золотий глобус» за найкращу режисуру за драму «Земля кочівників» 2020 року).

У 60-секундному фільмі містян тероризує темна і зла сила. Вони закликають фанатів Diablo «позбавити їх зла».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Працюючи з Blizzard, ми отримали чудову можливість втілити в життя похмурий, захоплюючий і фантастичний світ Diablo IV, — сказала Чжао. — Фанати Diablo дуже пристрасні, і багато з них грають у цю гру вже більше двох десятиліть. Ми хочемо вшанувати фанатів, віддати належне багатим локаціям гри та віртуозній побудові світу, викликаючи сильні емоції, які гравці відчувають під час занурення в гру».

Вчора фільм вийшов у прокат у понад 20 країнах Північної Америки, Європи, Близького Сходу, Африки та Азійсько-Тихоокеанського регіону. У США він демонструється на лінійному ефірному телебаченні, а також у преміум діджитал, соціальних та стрімінгових медіа.

«Оживлення однієї з найпохмуріших і найшанованіших ігрових франшиз — це і величезна відповідальність перед фанатами, і унікальний досвід, який випадає раз у житті, — сказав Тім Вулф, креативний директор групи 72andSunny. — Я маю на увазі, коли ви знову отримаєте можливість відтворити просякнутий кров’ю, пронизаний демонами пекельний пейзаж з оскароносним режисером? Я не можу дочекатися Diablo V».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео