19 Гру 2022, 16:58

Перемога, повернення захисників та солодощі: маленькі українці написали листа до САНТАVARUS

Напередодні новорічних свят VARUS отримав понад 400 листів до СантаVarus від дітей. За підсумками конкурсу «Дитячі листи до САНТАVARUS», який проходив на офіційній сторінці в Instagram. У своїх листах українська малеча найчастіше разом із солодощами просила про перемогу та мир для України.

Конкурс тривав з 5 по 14 грудня, за його умовами, щоб отримати один із 50-ти новорічних солодких подарунків, дитині потрібно було написати листа до САНТАVARUS, а батькам – допомогти завантажити його фотокопію в соціальну мережу із хештегом #лист_до_санта_varus. 

САНТАVARUS отримав понад 400 неймовірних листів із різноманітними побажаннями та проханнями, які здебільшого були оформлені новорічно-різдвяними малюнками. Цьогоріч повідомлення від українських діток серед звичних замовлень містять й особливі побажання для України та наших захисників. 

Серед популярних очікувань також були, звісно, й іграшки, адже попри війну, дитинство залишається дитинством, – ляльки, конструктор Lego, машинки тощо. Чимало й тих, хто мріє про повернення додому – в своє звичайне життя. 

Так, наприклад 7-мирічна Софійка із Івано-Франківська написала САНТАVARUS, що її найбільше бажання – щоб закінчилася війна, а всі наші захисники повернулися до своїх домівок живими і здоровими. Для себе дівчинка попросила солодощі. А от 5-річна Злата написала, що цілий рік була слухняною дівчинкою. І сьогодні вона мріє про ляльку, солодощі та скоріше повернутися додому. Ще одна дівчинка – 7-мирічна Ксюша – забажала лише, щоб всі дітки на новорічні свята були вдома разом зі своєю сім’єю та миру нашій країні. 

«Кожна дитина з нетерпінням та передчуттям казкового дива очікує на новорічно-різдвяні свята. І сьогодні, коли Україна сяє не від святкових вогників, а палає від ворожих обстрілів, коли наші діти не танцюють під новорічні пісні, а чують сирени та мостяться у бомбосховищах, у ці темні часи дуже важливо подарувати малюкам трішки світла, тепла і добра. Адже наші воїни воюють й за те, щоб дітки могли відчути радісні миті свята. Навіть сьогодні, не дивлячись ні на що, кожна дитина чекає на казку. Тому ми у VARUS вирішили, що війна не має права завадити маленьким українцям отримувати щасливі святкові миті. Вони повинні відчувати цю радість всупереч всьому», – говорить директор з маркетингу VARUS Ольга Румянцева.

За умовами конкурсу, щодня серед усіх учасників рандомно обиралися по 5 листів, автори яких і ставали переможцями. Загалом за 10 днів солодкі подарунки отримали 50 маленьких українців.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео