13 Лип 2022, 10:27

Netflix випустив лінійку заморожених піц із серіалу «Дивні дива»

Серіал «Дивні дива» від Netflix змусив фанатів прагнути не лише наступного сезону, а й неіснуючого бренду піци Surfer Boy Pizza. Прохання глядачів були почуті, тому що у партнерстві з Walmart тепер доступна спеціальна лінійка заморожених піц Surfer Boy.

Упаковка була розроблена так, щоб виглядати так само, як у науково-фантастичному хіті, ймовірно, є найбільш захоплюючим у цій піці. На ній обрамлення у вигляді шахової дошки, а також зображення серфера, що катається на шматочку піци пепероні.

Кожна коробка має свого персонажа на звороті, а також пару окулярів з написом: «Ви повинні побачити це, щоб повірити в це, чуваки!»

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Коробка замороженої піци коштує 7 доларів. Пропонується вибір із чотирьох смаків: Пепероні, Мульти-м’ясна, Супрім та Халапеньо. Упаковка, натхненна 80-ми роками, стане ідеальним компаньйоном для наступного перегляду нового сезону «Дивних див».

Щоб зробити досвід ще більш реалістичним, Netflix написав реальний номер із серіалу. Якщо зателефонувати за цим номером, почне відтворюватися записане повідомлення від співробітника Surfer Boy Аргайла.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео