13 Чер 2022, 14:17

Netflix перетворює «Паперовий будинок» та «Королівський гамбіт» на мобільні ігри

Після успіху ігор серії «Дивні дива», Netflix анонсувала дев’ять нових ігор. Від «Королівського гамбіту» до «Паперового будинку» та багатьох інших. Ігри повинні бути випущені наприкінці цього року, а шахова гра буде випущена вже цього літа.

У «Королівському гамбіті» гравці можуть грати з персонажами шоу або грати онлайн із користувачами з усього світу. Шоу пробудило у багатьох новий інтерес до шахів; при цьому шахи та головоломки також вчать новачків грати у шахи.

Гра «Паперовий будинок», розроблена Killasoft, буде стелс-грою від третьої особи, яка дозволить гравцям зазнати гострих відчуттів під час пограбування, від злому сейфів до злому замків і навіть повзання по вентиляції.

Серед інших хітових серіалів, які будуть адаптовані, «Обережно, гаряче!» та «Тінь та кістка», ігрові версії яких планують випустити наступного року.

Минулого місяця Netflix представив гру «Exploding Kittens», яка зараз адаптується під анімацію для дорослих та скоро з’явиться в потоковому сервісі.

Цей новий проєкт з’явився саме в той момент, коли Netflix спостерігає падіння числа підписників та цін на акції. Можливо, передбачаючи, що телесеріали та фільми не розраховані на майбутнє, стрімінговий гігант почав активно набувати досвіду в іграх та віртуальній реальності.

В ігри можуть грати всі передплатники стрімінгового сервісу, але їх буде розміщено в окремому додатку.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео