12 Чер 2023, 11:55

MOЗGI Entertainment та MO3GI Group стали Pomitni

Ірина Горова, CEO Pomitni, розповіла про зміни в компанії:

«Вітаю! Тепер – від Pomitni.

Ми змінилися.

І те, що з нами відбулося, це не зовсім ребрендинг –  це про щось глибше. Бренд MOЗGI Entertainment відпрацював, він дав нам неймовірний досвід, артистів, перемоги, але він вичерпав себе. Змінилися контексти, сенси, фокуси, світогляд, змінився кожен з нас – і вже неможливо рухатись далі зі старими поглядами та меседжами, жити минулим.

Pomitni – це нове сприйняття компанії, що є музичним лейблом відкритого типу.

Це про результат великої праці команди.

Це про наші внутрішні зміни, які призвели до зовнішньої трансформації.

Ми розвиваємось і застосовуємо наш досвід у сьогоденні, щоб робити артистів, креаторів та проєкти помітними:

Артистам – допомагаємо зростати, бути почутими, помітними.

Ми прагнемо розвивати українську музичну індустрію. Напрямок Artist service – це сервіс співпраці з артистом як з партнером. Наша команда разом з артистом розробляє стратегії розвитку, масштабування та досягнення цілей. Ми надаємо окремі експертизи з диджитал-дистрибуції, концертного сервісу, розробки та реалізації партнерських проєктів та співпраці з брендами.

Ми в постійному пошуку українських артистів, які мають розуміння свого руху, хочуть зростати та розвиватися. 

Креаторам – втілювати свої найсміливіші ідеї у помітних проєктах. 
Ми беремо участь у створенні проєктів, що привертають увагу суспільства в сучасному соціальному контексті. Працюємо у напрямку інфлюенс-маркетинг. 

Проєктам – бути помітними для ширшої аудиторії. 

Створюємо проєкти, що об’єднують цінності брендів, артистів, інфлюєнсерів – завдяки чому стають помітними для більшої аудиторії».

Як власниця компанії Pomitni Ірина Горова зазначила про своє чітке бачення місії. Команда прагне зробити великий внесок в українську музичну індустрію, створювати спільноту, розвивати ринок та об’єднувати шоубізнес – через маленькі та великі проєкти.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео