12 Жов 2023, 14:37

Meta створила чат-боти із ШІ, які є близнюками Кендалл Дженнер, Періс Гілтон та інших

Meta-користувачі просто не встигають за штучним інтелектом та його дикими витівками. Раніше цього місяця Meta представила чат-боти із ШІ, що мають точну схожість зі знаменитостями. Що стосується генерального директора Марка Цукерберга, то нещодавно він давав інтерв’ю в метапросторі через фотореалістичного двійника. Ласкаво просимо у 21 століття.

Серед десятків нових знайомих облич, з якими користувачі можуть спілкуватися у WhatsApp, Messenger та Instagram, є Кендалл Дженнер, а точніше Біллі, ШІ-двійник Дженнер, який навіть поводиться і розмовляє як зірка.

Однак Біллі має власну яскраво виражену індивідуальність. Вона створена, щоб робити все для користувача, як старша сестра, у той час як її реальна копія є п’ятою із шести дітей у клані Кардаш’ян-Дженнерів.

«Спілкування зі мною — це як мати старшу сестру, з якою можна поговорити, але яка не може вкрасти твій одяг, — заявила вона у своєму акаунті в Instagram, який відтоді набрав понад 103 000 підписників. Біографія Біллі в Instagram супроводжується позначкою «ШІ-персонаж», яка розгортається у повідомлення: «Профілі ШІ-персонажів управляються компанією Meta».

@kendalllverse New video of Kendall Jenner portraying her AI profile “Billie” on her partnership with Meta for their new project that concludes AI. #fyp #foryoupage #kendalljenner #jenners #meta #aintelligence #metaai ♬ Otra Vez – ProdMarvin

«Я тут, щоб поспілкуватися, коли ви захочете. Пишіть мені, якщо потрібна порада. Я тут, щоб поговорити». — додав чат-бот Біллі.

Біллі — лише одна з 28 ШІ-близнюків-знаменитостей, яких Мета випустила у світ. Інші персонажі, схоже, є копіями таких знаменитостей, як Періс Гілтон, Snoop Dog, блогера Mr Beast, футболіста Тома Брейді, тенісистки Наомі Осаки і TikTok-зірки Чарлі Д’Амеліо. Повідомляють, що кожній зірці заплатили від 1 до 5 мільйонів доларів за надання Meta прав на диджитал схожість.

Як і Біллі, кожен чат-бот має власне ім’я та характер. Наприклад, персонажа, який успадкував зовнішність Періс Гілтон, звуть Амбер, і вона є «напарницею детектива для розкриття таємниць».

Гіперреалізм напружив інтернет-користувачів. «Хто ще боїться?» — запитав один з користувачів TikTok. «Це насправді сюжет «Чорного дзеркала», — коментує інший.

Глядачі не можуть не порівняти розгортання армії Біллі з серією «Джоан жахлива» із серіалу «Чорне дзеркало», у якій головна героїня дізнається, що все її життя перетворилося на драматичний серіал із Сальмою Хаєк у головній ролі, яка виявляється не Сальмою Хаєк.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео