03 Лип 2023, 11:24

Meta назвала Київ частиною росії

Компанія Meta назвала Київ частиною росії у листуванні з користувачем Facebook.

«Тільки що виник кейс під час переписки з підтримкою в Meta – вони вважають, що Київ, це частина росії. Прошу долучитись всіх, щоб це пошерити і ця історія набула розголосу – давайте змінимо думки людей в Meta». – написав Святослав Степаненко.

Святослав Степаненко повідомив, що у нього виникла проблема з публікацією рекламних постів і звернувся за допомогою до підтримки. Facebook сповіщав про помилку, пояснюючи відмову тим, що користувач нібито перебуває на території росії.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Чоловік вказав, що його обурює той факт, що поки росія вбиває його братів та сестер, Facebook ідентифікує його як росіянина.

«Причина, за якою ваш рекламний профіль був вимкнений в країні чи часовому поясі полягає у тому, що для рекламного профілю встановлений Kiev, який є частиною росії. Я наполегливо рекомендую вам змінити часовий пояс», – йдеться у повідомленні.

Однак, автор публікації міг випадково обрати своєю локацією не український Київ, а російське село Кієв, тому сталася така помилка.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео