29 Лис 2022, 10:34

McDonald’s подякував тим, хто щороку створює різдвяний настрій

McDonald’s створив святковий настрій з #The ChristmasBringers та двома апетитними новими гамбургерами.

Щороку McDonald’s огортається святковим настроєм та дивує своїх шанувальників особливим подарунком. Наслідуючи тенденції спеціальних випусків цього року, він приготував два нових рецепти гамбургерів, зроблених зі свинини, улюбленої румунами на різдвяні свята, у поєднаннях, які обіцяють привнести смак свята на стіл.

Цього року McDonald’s та агенція DDB Romania створили кампанію The Christmas Bringers, за допомогою якої хочуть привернути заслужену увагу до всіх, хто рік за роком приносить Різдво. Це ті, хто встановлює різнокольорові вогні по всьому місту, ті, хто прикрашає вітрини магазинів або ті, хто ретельно повторює колядки; ті, хто готує заздалегідь свято, яким ми насолоджуються разом.

«Різдво не просто відбувається за помахом чарівної палички, а є результатом колективних зусиль великої кількості людей. Цього року ми хотіли зробити щось інше та разом з McDonald’s привернути увагу до цих різдвяних речей. Звичайно, McDonald’s сам по собі є справжнім вісником Різдва, приносячи своїм шанувальникам трошки Різдва з новими святковими рецептами», – сказала Роксана Ніта, креативний директор DDB Romania.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео