03 Авг 2022, 14:56

Лондонський зоопарк поставив сумку у крокодилячий вольєр

У лондонському зоопарку замість сіамського крокодила у вольєр поставили сумку з крокодилячої шкіри, щоб привернути увагу відвідувачів до руйнівної дії незаконної торгівлі дикими тваринами по всьому світу.

«Раніше ця сумка плавала в річках і струмках Південно-Східної Азії та Індонезії», — написано на табличці біля інсталяції.

Бен Теплі, куратор відділу рептилій та амфібій Лондонського зоопарку ZSL, сказав: «Сумочка, зроблена зі шкіри сіамського крокодила, що знаходиться під загрозою зникнення, була конфіскована в аеропорту Великобританії і передана Лондонському зоопарку ZSL для використання в освітніх цілях».

«За останні 75 років зникло понад 80% сіамських крокодилів. На багатьох, як і на цього, полювали через їхні шкури в рамках незаконної торгівлі дикими тваринами».

Хоча зоопарк, який є частиною Лондонського зоологічного товариства, повідомив, що експозиція існує вже кілька років, вона швидко набула популярності в мережі після того, як один обліковий запис написав про це в Twitter.

«Ми зробили цю виставку в Будинку рептилій Лондонського зоопарку ZSL, щоб привернути увагу відвідувачів до руйнівної дії, яку незаконна торгівля дикими тваринами (IWT) здійснює на тваринні види у всьому світі.

Ми працюємо по всьому світу з урядами та місцевими спільнотами, щоб захистити дику природу, підтримати правоохоронні органи, які борються з мережами незаконного обігу, розширити можливості місцевих спільнот, які постраждали від ОВТ, та знизити попит на диких тварин, яким загрожує небезпека».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео