06 Вер 2022, 16:03

Київстар зняв історії зустрічі людей, розлучених війною, після перемоги

Раніше не брали до уваги, яке велике значення має проста можливість подзвонити чи відправити меседж, та 24 лютого це змінилося. Зв’язок став критично важливим, тепер від нього буквально залежить життя.

Тому від початку повномасштабної війни працівники Київстар стоять на захисті мобільних мереж у понаднормовому режимі. Адже найперше, що робить ворог – гатить по об’єктах комунікації, лініях і вежах зв’язку.

Понад тисячу базових станцій було пошкоджено. Тож київстарівці роблять сотні виїздів на ліквідації аварій щотижня, підвозять генератори та перезапускають лінії там, де є перебої електропостачання через обстріли. А також швидко відновлюють зв’язок на щойно звільнених територіях. Завдяки їх роботі 90% мережі Київстар зараз працює у стабільному режимі. І українці можуть ділитися словами підтримки телефоном, збирати на пікапи для ЗСУ в соцмережах, навчатися та працювати онлайн.

“Вони роблять свій щоденний подвиг у надскладних умовах. Як от у Маріуполі, де наші інженери зібрали станцію, що працювала єдина в місті, забезпечувала зв’язок людей з рідними та підтримувала надію. Або у Чернігові, де окупанти обірвали електрику, і хлопці тижнями забезпечували роботу станцій на звичайних дизельних генераторах, регулярно заправляючи їх, навіть якщо неподалік йшли бої. Все це щоб наблизити нашу перемогу!”, — говорить Head of Marcom Київстар Юрій Чорненький.

На перемогу працюють всі, тож у цей напружений час креативники з SHOTS вирішили надихнути та підтримати глядачів. Було знято сім зворушливих історій, в яких показують довгоочікуваний момент – зустрічі людей, розлучених війною, що відбудуться після перемоги. Ці історії існують як самостійні ролики, а також об’єднуються в один загальний відеоконцепт.

Київстар – скромний бренд, що має звичку говорити не про себе, а про своїх клієнтів. Тож у ролику ви не помітите героїчних поз та патетичних фраз. Навпаки, ми кажемо про те, що й самі не дочекаємося моменту, коли можна буде відкласти телефон і просто обійнятися. А допоки вони разом з іншими мобільними операторами роблять все можливе і навіть більше, щоб ми були на зв’язку.
Стас Качановський
Творчий лідер агенції SHOTS

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Розкажіть друзям про новину

Нове відео