09 Вер 2022, 14:44

Королева Єлизавета: ЇЇ Величність у рекламі. Добірка

Світ сколихнула смерть королеви Єлизавети II, яка була значною частиною англійського духу часу протягом 70 років. Цілком очевидно, що бренди завжди прагнули асоціюватися з королівством Її Високості протягом багатьох років. Деяким також пощастило мати королеву у своїх кампаніях, а інші використовували її образ. Exchange4media згадує деякі камео ЇЇ Величності в рекламі.

Рекламний ролик з Ведмедиком Паддінгтоном

До свого платинового ювілею королева об’єдналася з іншим улюбленцем англійців — Ведмедиком Паддінгтоном, героєм дитячих книжок. Реклама демонструвала монарха та ведмедика, які діляться любов’ю до улюбленої закуски — сендвічу з мармеладом. Ролик закінчується тим, що ведмедик Паддінгтон дякує королеві за її непохитне служіння своєму королівству. У саме серденько.

Королева Єлизавета зустрічає королеву Єлизавету

Напередодні святкових вихідних, присвячених платиновому ювілею королеви, The Times і The Sunday Times представили серію оголошень, у яких зображено монарха у віці від 25 до 96 років. Реклама показувала сім’ю королеви Єлизавети у різні періоди її життя. На зображенні Елізабет тисне руку молодшій версії себе.

Королева Єлизавета і принц Гаррі

Ми рідко могли побачити більш зухвалу сторону Королеви. У цій рекламі для Ігор Нескорених 2016 року принц Гаррі та Королева добродушно роздратували сім’ю Обами, яка кинула виклик королівській сім’ї. Ця реклама також дала рідкісне уявлення про товариські стосунки королеви з принцем.

Королева і Джеймс Бонд

У справжньому дусі «секретної служби» королева тримала цю перлину реклами в таємниці від власної родини. У рекламі Олімпійських ігор 2012 року Її Високість знялася разом із Деніелом Крейгом, який зіграв Джеймса Бонда.

Новина за темою
Смерть Єлизавети II: реакція медіа та рекламодавців у Британії

Розкажіть друзям про новину

Нове відео