09 Сер 2022, 11:03

Київська броварня створила пиво на підтримку діячів культури та митців

Київська броварня створила пиво на підтримку діячів культури та митців, які зараз «захищають Україну зі зброєю в руках».

«Так склалося за час нашої роботи, що ми активно та з задоволенням вписуємося в різні культурні проєкти — колаборації з музикантами, участь в мистецьких фестивалях тощо. Нам подобаються люди, що стоять навколо сучасної української культури, їм же, ми сподіваємося, подобається наше пиво».

Пиво Minerva Hazy Pale Ale присвячене Мінерві. Креатори просять її заступництва для всіх-всіх митців, які пішли обороняти Україну від російських окупантів. Прибуток з цього пива буде перераховуватись на їхню підтримку.

Мінерва — антична богиня мудрості, справедливості, закону, перемоги, покровителька мистецтв, торгівлі та стратегії. Мінерва протегує не насильству, як Марс, а тільки оборонній війні. Давні римляни приписували Мінерві заступництво лікарям, вчителям, скульпторам, музикантам і поетам. Її часто зображують зі священною істотою, совою Мінерви, яка символізує зв’язок богині з мудрістю та знанням.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео