07 Гру 2023, 12:40

IKEA представила гігантський мітбол для різдвяної вечері

У цьому святковому сезоні ІКЕА запропонувала своїм шанувальникам ідеальну прикрасу для різдвяної вечері — перший в історії мітбол розміром з індичку.

Поєднуючи в собі розміри улюбленої британської різдвяної птиці та смакоту мітболів ІКЕА, мітбол розміром з індичку — це святковий делікатес, який, ймовірно, викличе сміх та радість.

Надзвичайно великий фірмовий мітбол ІКЕА вагою 4,5 кг, яким можна нагодувати всю сім’ю, продається в коробці і готовий до приготування разом із класичним брусничним джемом та вершковим соусом.

Доступний виключно в ІКЕА в обмеженій кількості, ритейлер пропонує щасливим покупцям шанс отримати гігантський мітбол через свої соціальні канали та конкурс у магазині.

Для тих, хто дотримується рослинної дієти, ІКЕА також випустила різдвяну ялинку Veggieball, яка створена з великої кількості вегетаріанських мітболів. У наборі є конусоподібна основа, щоб власноруч створити ялинку на рослинній основі.

Карен Г’юз, Food Manager ІКЕА UK, сказала: «Мітбол розміром з індичку — це ідеальний різдвяний подарунок для шанувальників мітболів ІКЕА. Запустивши його до Різдва, ми з нетерпінням чекаємо, коли деякі наші покупці зроблять його центральним елементом своєї різдвяної вечері».

Починаючи з 6 грудня, на своїй сторінці в Instagram ІКЕА UK розповідає про те, як покупці можуть отримати мітболи розміром з індичку. Любителі мітболів також можуть отримати свою порцію, завітавши до магазину з 11 грудня та знайшовши захований гігантський мітбол.

За креатив та стратегію кампанії відповідала агенція Mother London.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео