19 Вер 2023, 13:23

Гаррі Стайлз випустить дебютну колекцію парфумів

Б’юті-бренд британського співака Гаррі Стайлза Pleasing випустить парфуми.

Аромати були розроблені у партнерстві з виробником натуральних ароматизаторів Robertet і будуть представлені у жовтні.

Pleasing планує представити три аромати під назвами Closeness, Rivulets та Bright and Hot.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

З моменту свого заснування в листопаді 2021 року Pleasing зосередився на лаках для нігтів, засобах для догляду за шкірою, таких як бальзами для губ, сироватки, зволожуючі креми тощо, а також на одязі та аксесуарах.

«Будучи брендом, який глибоко вкорінений у дослідженні кольору, емоційних історій та чуттєвих переживань… для нас стратегічний крок — розширити свою діяльність у цій категорії», — сказав Шон Керні, генеральний директор Pleasing.

Дебютні аромати Pleasing будуть доступні на сайті бренду після їх запуску наступного місяця. Пізніше аромати з’являться у фізичних магазинах.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео