Dove допоміг темношкірим жінкам повернути собі День шкільних фотографій
20 Жов 2022, 12:03

Dove допоміг темношкірим жінкам повернути собі День шкільних фотографій

Оскільки багато брендів поспішають відзначити Місяць афроамериканської історії Великобританії, Dove виступила із своєю кампанією «Reclaiming School Picture Day». Дослідження бренду показують, що «майже половина темношкірих чи інших жінок із афро волоссям стикалися у школі з расовою дискримінацією».

Більше половини цих жінок, які вже стали дорослими, все ще переживають травму дитинства. Зокрема, день шкільних фотографій має бути щасливим моментом для дітей. Але для багатьох із цих жінок цей важливий момент дитинства було порушено через расову дискримінацію.

Dove має досвід проведення досліджень, щоб по-справжньому зрозуміти, що відчувають його споживачі. Dove U.K. у партнерстві з Censuswide опитала 2000 жінок, щоб дізнатися більше про дискримінацію за волоссям.

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь

Дослідження показало, що дискримінація за типом волосся починається вже у п’ятирічному віці, і через це третина темношкірих жінок пропустили день шкільних фотографій. Використовуючи це, Dove запустив свою кампанію, щоб пролити світло на тривогу, яку вони відчували через своє волосся, і на жахливе поводження, з яким вони зіткнулися.

Ґрунтуючись на дослідженні, Dove створила фільм, в якому голоси споживачів безпосередньо діляться їхнім досвідом. У фільмі показано вісім жінок, кожна з них ділиться своїми гіркими історіями про расову дискримінацію.

У фільмі одна жінка поділилася: «Коли мені було п’ять років, мені сказали зістригти все волосся, тому що в цій школі афро волосся вважалося неохайним, неслухняним і нечистим».

Dove використовує цю кампанію як можливість викликати зміни. У Великій Британії було кілька гучних випадків расової дискримінації за типом волосся.

Закон Великобританії про рівність 2010 року включає расу як «захищену ознаку». Але в документі немає згадки про волосся. У результаті школи та робочі місця інтерпретують це по-різному, допускаючи расову дискримінацію за типом волосся, особливо в школах, де вчителі можуть карати учнів на підставі їхнього волосся.

«Ось чому я проводжу кампанію за внесення поправок до Закону Великобританії про рівність, щоб явно захистити афро і текстуроване волосся, щоб покласти край расовій дискримінації в школах», — сказала Дабірі у фільмі.

Розкажіть друзям про новину